Yeni tarz. Yardım gerekli.

Selam. Bana bi akıl verin lütfen.

Saç-sakal konusunda yeniliğe gittim.

Şimdi sırada parfüm, saat var. Bunları 2 başlık altında soracağım.

1: Parfüm.

Benim en sevdiğim koku gio armani aqua. Pahalı orjinali. Çakması da hiç ama hiç kalıcı değil. Toplasan 15 dk kalıyor parfümle banyo yapsan dahi.

Arkadaşlar. Ben çok ağır olmayan (misal first class gibi), tatlı güzel aromalı bir parfüm istiyorum. Bana deyin ki, abi senin aradığın şu, orjinali de şu (uygun fiyatlı), çok da kalıcı. Alayım direk. Böyle tam olarak ifade edemiyorum nasıl bir şey istediğimi ama daha böyle sert değil de tatlı işte nasıl diyeyim bilemedim.

2: Saat.

Swatch saatim var bir tane. Kırmızı silikon kordon bulamadım. Bulabilen, saate kırmızı silikon kordon nereden taktıracağımı bilen varsa öncelikle yazsın lüfen.

Onun haricinde saate 400-500 tl maalesef verecek bütçem olmadığından,

www.yenikatalog.net

76.my

Bu tür bir saat istiyorum. Ne yapayım dersiniz? Ne alayım, nereden alayım. n11'den 70 liraya benzerlerinden mi alayım. Çakması derseniz, nerede böyle bulurum. Falan filan.

parfüm konusunda ultra marine'i tavsiye ederim yumuşak ve günlerce kalan bir kokusu var ve bugüne kadar hiç kimseden eksi yönde yorum almadım herkes beğenir.

saat konusunda ise asla çakma saat alma, saat erkeğin en önemli aksesuarlarından birisidir. 400-500 veremeyecek durumda isen netten vs indirim kovala 250 ye falan kıyak bi saat alırsın.
  • life is not fair  (31.07.14 16:43:48)
@life is not fair

abi tamam bana örnek gösterdiğim gibi bir saat, parfüm ve gözlük gösterir misin internetten?

gözlük de şu şekilde, kemik çerçeveli siyah camlı güneş gözlüğü böyle dikdörtgen falan.
  • brad pitt  (31.07.14 16:51:52)
Saat konusunda bir şey diyemem ama yıllardır bunu kullanırım.
Burada da iyi bir fiyata var. Bayram öncesi 2 şişe aldım.
www.mizu.com
  • gece lampulu  (31.07.14 16:54:59)