almanyadan ne getirilir? Hediye sorunu

merhabalar sevgili duyuru sakinleri, stajım için yaklaşık 1 aydır burdayım ve bir ay kadar daha burada kalacağım. Dönüşte ne alayım, anneye babaya ve 2 ablaya ne götürülür?
elektronik olarak ciddi manada fark olduğunu düşündüğünüz veya almadan dönme dediğiniz ne var?
not: bütçe olarak totalde €1000 ya kadar zorlayabilirim ama ideal olarak 500 diyebilirim.
not2:aile yurtdışıyla oldukça içli dışlı ve hali vakti gayet yerinde insanlar bunu hediye seçimi için söylüyorum, ortalama herkesin yıllık 2-3 çıkışı olur.

elektronik olarak ciddi manada fark olan bir ürün hiç yok. yılda minimum 10 kez git gel yapıyorum ve hiçbir şey almıyorum ki fırsatları inanılmaz araştıran seven bir insanım.

alacaksan gıda türevleri al. farklı çikolatalar jelibonlar içkiler ve son gün de peynir çeşitleri. old amsterdam candır.
  • prodeq  (31.07.14 12:21:36 ~ 12:22:18)
cikolata, haribo cesitleri, Ritter Sport ve eger alkol kullaniyorlarsa sarap olabilir. Onun disinda anne ve ablaya Kozmetik.

  • emrahday  (31.07.14 12:41:47)
kozmetik olarak biraz pahalı diğer kremlere göre ama weleda diye bir krem var orada çok kullanılıyor türkiye'de yok ondan alabilirsin dm'lerde bulabilirsin.

thalia'ya falan gidip türkiye'de olmaz dediğin defter,süs,kırtasiyelik falan bakabilirsin

elektroniği boşver getirdiğine değmez.

alkol içiyorlarsa bagajında taşıyabileceğin ufak jagermeister'lar veya münichin oralara özel alkoller var 200ml bir kutuda 4-5 tane falan yer alıyor onlardan alabilirsin

bunlar dışında çikolata falan alabilirsin.

ha tabi sen bunları düşünürsün de mesela benim annem mevlana marka çay ister gittiğimde türk marketlerinde satılıyor. tadı güzelmiş.
  • eleutheiros  (31.07.14 13:06:30)
kozmetik derken, parfüm harici ne alınabilir? veya hangi parfümleri önerirsiniz açıkçası parfüm bilgim davidoff-bvlgari-prada üçlüsünden ileri geçmiyor

  • bozbaykus  (31.07.14 13:08:31)
Rossman veya budni magzalarina gir tester lari bi dene

  • hengame35  (31.07.14 13:54:01)