[]

istanbul beylikdüzü-esenyurt

bu iki ilçede ev arıyorum. 3+1 750-800 arası bulabilir miyim? metrobüse 5-10 dakika yürüme mesafesinde.
 
Istedigin sartlarda zor dibi. 2 + 1 belki.


  • aeroflot  (31.07.14 11:05:40) 
avcılar parseller, buraya bir bak. genelde aile yeridir. 3+1 çıkar. metrobüse yakındır. esenyurttan kesinlikle iyidir, beylikdüzüne takayım.
deprem sonrası yapılan evlere bak tabii.

  • namus ninjası  (31.07.14 11:09:35) 
ben beylikduzunde oturuyorum. 3+1 100m2 ev 750 lira kira oduyorum. metrobuse 5-10 dakika yurume mesafesinde. evler biraz eski gibi ama fena degil. beylikduzu buyuksehir mahallesi (cumhuriyet cd.) tarafinda oturuyorum.

ve ek olarak, eger bu bolgelerde oturmayi dusunuyorsan esenyurttan uzak dur. buyuksehir mahallesi sakin, temizdir ve daha yasanabilirdir. dua edersin bana.
  • a340  (31.07.14 11:14:52 ~ 11:15:50) 
beylikdüzü son durakta in kaya ramadanın aradan biraz yürü. burası esenyurt atatürk mah. diye geçer. ama esenyurtla pek alakası yok. rahat sakin bir yer, ulaşımı kolay; dolmuş, minibüs, metrobüs var. güzelmevsim sitesi, kardeşkent, beldekent, adm blokları(hera)falan var. bu fiyatta bulursun bu sitelerden. (metrobüs 5 dakka)


  • wertyu  (31.07.14 12:33:10 ~ 12:34:00) 
a340'a katılıyorum beylikdüzü tarafı ile esenyurt tarafı arasında çok bariz bir fark var. önceliğin beylikdüzü tarafı olsun ve evet esenyurt'taki kadar kolay olmasa da beylikdüzü'nde de bulabilirsin bence.


  • dust in the wind  (31.07.14 12:35:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.