[]

uçak bileti fiyatları

takribi 15 gün içinde uçmak için uçak bileti fiyatı bakıyorum, daha önceden baktığımda (1-2 ay önceden) fiyatları gayet normaldi, doğal olarak.

şu anda fiyatlar uçmuş durumda. Bu fiyatların uçuş gününe kadar düşme durumu oluyor mu? Pegasus, thy gibi hava yollarında? Yoksa sadece yukarı yönde mi yükseliyor bu fiyatlar.

Yani, illa azalır mı diye sormuyorum ama uçak bileti sisteminde fiyat azalması ihtimali var mıdır?

 
hayır yoktur. yükselerek artar fiyatlar, maximum fiyat uçuştan öncedir.


  • trajikomix  (31.07.14 00:43:09) 
ucuzlamaz. çok çok düşük ihtimal, birkaç kişi birden iptal ederse eski fiyatına düşebilir.

fiyat olayı şu şekilde işliyor havayolu şirketlerinde:

atıyorum 180 koltuk var uçakta,

ilk 20 koltuk 50tl + vergiler
sonraki 20 koltuk 65tl + vergiler
sonraki 20 75tl+ vergiler falan gibi bir sistemle sattıkça pahalılaşarak gidiyor uçak dolana kadar. rakamları salladım.
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (31.07.14 00:44:48) 
firmaya ve rotaya göre değişir. fiyatın düştüğüne şahit olmuşluğum var o yüzden imkansız diyemeyiz ama yoğun kullanılan bir rotada genelde fiyatlar yükselir ve bir süre sonra biletler komple biter..


  • calzoncillos  (31.07.14 00:46:19) 
haftanın bazı günleri havayolları daha pahalı satabiliyor biletleri, ya da cookie üzerinden hile yapanlar var. pegasus mesela.

o şekilde ucuzlayabilir onun dışında çok zor.
  • christopher nolan  (31.07.14 00:46:44) 
yurtdışında şuna denk gelmiştim, aynı bilete ben italya'dan bakıyorum fiyat 50 euro, arkadaşım almanya'dan bakıyor 55 euro, diğer arkadaşım viyana'dan bakıyor 40 euro. sebebini bilemiyrm


  • her giriste sifresini unutan adam  (31.07.14 00:53:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.