Erkeklerde çiçekli gömlek modası

Ülkemden uzaktayım bayadır, burda (İngiltere) genç beyaz İngiliz erkeği çok giyiyor bu çiçekli gömleklerden. Zenci erkeği ayrı tabii onlar anca boxer, göt göstersin:) Türkiye'ye geldi mi bu çiçekli gömlek modası? Kızlardaki tayt modası gibi patlama yapar mı?

türkiye'de de giyiliyor pampa. 1970'lerde değiliz, orada ne modaysa burada da o moda.

  • baldur  (30.07.14 21:05:20)
Geldi hafiften. Ama tabii once alternatif kultur sularinda yuzenler giyecek. Digerleri begenmeyecek, 1 sene sonra onlar da giymeye baslayacak. Sonra farkli arayislarda olanlar giymeyi birakacak cunku herkes giyiyor olacak. Kisir dongu. En sevdigim.

  • ay nov kung fu  (30.07.14 21:06:11)
herkes giymez bunu, yani öyle patlama yapacak şekilde, mesela ben giymem, aşırı renkli, gözüm yorulur kendimden.

  • devorgilla the gunslinger  (30.07.14 21:07:13)
önümüzdeki yaz da bunlardan çok göreceksin malesef. Büyük ihtimalle Türkiyede de olacak.
Not: erkek gömleği tasarımcısıyım.

  • innerbliss  (30.07.14 21:13:35)
evet ben de arkadaşımın sevgilisinde bi de burcu esmersoy ile resim çektiren bi gencte gördüm.

patlamıs valla haberimiz yeni oldu.

ama seneye olmadı öbür seneye çöpe gider hepsi :))
  • neferkitty  (30.07.14 21:26:42 ~ 21:27:05)
ZARA'da var. sadece gömlek değil çiçekli pantolon falan da var :)

  • gkn  (30.07.14 21:32:04 ~ 21:32:31)
Türkiye'de kimse giymez bence bunları. En azından şu anda böyle bir akım yok. Olacağını da sanmıyorum.

  • hohoya  (30.07.14 21:38:22)
Bayilirim ben bunlara,gardolapta bayagi var kendilerinden senelerdir giyerim.

  • cizgilipijama  (30.07.14 21:40:02)
Ben giyerim çok da güzel zaradan aldım. Siz giymeyin :)

  • eli  (30.07.14 21:42:34)
Bunun koyu renkte olanını geçen bir blogger giymişti altında çok olumlu yorumlar vardı. Sırf bu tarz değil bir arkadaşım üzerinde minik kırmızı çiçeklerin olduğu beyaz bir gömlek giyiyor o bundan kat kat daha güzel bence :)

  • faihfati  (30.07.14 21:45:06)
Geldi. Zara sağolsun özellikle İngiltere'de tutan şeyleri tüm dünyaya yayıyor.
Bence patlama yapmaz Türk erkeği katıdır çünkü. Bir de ben kısa kollu gömleği sevmiyorum. Şu fotoğraftaki gibi yani.

  • secilmis uye  (30.07.14 21:48:32)
Bu gözler şeker pembesi lacoste tshirt giyen kıllı göbekli adamları gördü. (şekilciliğin dibine vurdum evet) Bunlar da tutar.
Burda problem moda olan her şeyi giyen insanda. Herkes kendi vücut tipine/ten rengine/tarzına yakışan kıyafetleri giyse sorun olmayacak. Kadın erkek, çiçek böcek, tayt fark etmez.

  • ay nov kung fu  (30.07.14 21:51:54)