Battlefield 3 Ekip

Merhaba Galya'nın gladyatör paralayan askerleri;
Ben şu originde Battlefield 3'e sardım son 1 aydır..
Oldukça sık oynuyorum. Günde 1-2 saat gidiyor.
Ama elin Alman'ı Rus'u ekip olmuş Conquestte esip gürlüyor.
Ben de istiyorum ki arkadaşlarım olsun, aynı squad'da binelim helikoptere bayrakları tek tek alalım..

Var mı oynayan, ekibine dahil edecek birileri?
Bağlantım 50 mbit, ping konusunda sorunum yok.
Teamspeak dahi kurdum rahat iletişim kurmak için, nanay.. İspanyol adamla hola, como estas bi yere kadar..

Ben arada oynuyorum ekibim yok premium yok teamspeak var origin kullanıcı adımı mesaj attım eklemek istersen. Bende aynı şekilde yabancılarla oynuyorum ingilizcem idare eder ama Türkçe konuşur gibi rahat edemiyorsun tabi.

  • klakie  (30.07.14 17:54:04)
gel hocu yardıralım attack helikopterde deli manevralar yapıyorum usta pilotum :) özelden origin id atıyorum

  • metehan01  (30.07.14 18:51:38)
Ben de gelebilirim. Yillardir cod serisi oynarim, dolayisiyla bf serisinde pek iyi sayilmam ama zamanla alisirim. Takim oyununu iyi bilirim. Origin id'mi mesaj atiyorum.

  • majesteleri84  (30.07.14 19:06:03)
Herkese teşekkürler..
Hepinizi ekledim, ortak noktada buluşuruz :)

  • quaker  (30.07.14 19:35:01)