[]

aidatsız kredi kartları

selam duyuru sakinleri,
hangi bankaların aidatsız kredi kartları var? 
Genelde hiç bir yerde taksit yapamayacağınız saçma sapan bankaların kartları aidatsız. Katılım bankaları falan genelde kart aidatı almıyor herhalde.


  • otonom  (30.07.14 03:02:20) 
eğer bir işte çalışıyorsanız çalıştığınız işvereninizin çalıştığı bankanın kredi kartı aidatsız olabilir.


  • zvonimir  (30.07.14 03:10:30) 
kuveyt


  • partizan  (30.07.14 04:50:49) 
Üniversite öğrencileri (lisansüstü de kabul) için iş'te üniversiteli aidatsız kredi kartı var iş bankasının. Üye işyerlerinde taksit yapıyor gayet. Puan da kazandırıyor. Ekstra 50 tl, bilmem kaç kat maxipuan vs'li kampanyalarda geçerli olmuyor/olmayabiliyor.

Müzekart yerine geçmiyor ve iş bankası yayınlarında indirim yok. Tekrar yazıyorum taksit ve puan var.

Öğrenci olmayanlara da maximum aidatsız vardı diye kalmış aklımda. Atm de bol, öneririm.
  • oranjlaturanj  (30.07.14 06:56:45 ~ 07:03:35) 
Ing fly pegasus kartin hic bir aidat ucreti yok arayip sorabilirsiniz. ben almadan oncede baya sıkıştırdım kadını bak şimdi yok deyip ilerde almaya başlamazsınız değil mi diye. muhtemelen olmaz dedi güvendim.


  • kismisolungac  (30.07.14 10:16:39) 
Bonus flexi


  • kelepir  (30.07.14 10:22:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.