hayvan gibi spor- kilo verme

arkadaşlar şimdi benim yaklasık 1 bucuk aylık bir boslugum var. bu arada hafiften bi toparlanayım diyorum ben. şimdi sporcu bir insandım zamanında 2 ayda 15 -20 kilo vermisligim var ama tekrar aldım yaklasık 3 sene sonra. simdi kosudan ziyade duzenli bi program uygulayayım dıyorum kı etkısı daha fazla olsun. ne önerirsiniz, kaynak verir misiniz?

tesekkur ettim simdiden :)

manyak gibi her kilo verme duyurusunun altına yazmaya başladım
(bkz: insanity)

  • yazmamaya yemin eden adam  (30.07.14 02:30:52)
ben de manyak gibi inatla yeni duyuru açtım, sıkıntı yok. tesekkur ettim

  • cokponcik  (30.07.14 02:40:12)
1,5 aylık program oluşturabilirsin kendine, hazır olsun diyorsan www.bodybuilding.com gibi bir şey olabilir, bu programı çıkış noktan yapıp kendine göre özelleştirebilirsin, özellikle kardiyo anlamında, daha fazla kilo verme-düzene girme anlamında spora bağlı olarak beslenmeye de özen göstermen gerekecek, biraz o konuda da araştırma yapıp bir beslenme listesi çıkarabilirsin kendine. kendini en iyi sen bilirsin, verdiğin araya-aldığın kalorilere ve spor geçmişine göre ilk kaç haftayı anatomik uyum olarak geçireceğine ve bu linktekine benzer bir programı bilfiiil uygulamaya hazır olabileceğine karar verecek olan sensin. spor merkezi üyeliği ya da sadece evde ya da açık havada yapılacak antremanlara bağlı olarak bu program belirlenecektir.

  • candanag  (30.07.14 03:20:09)
px90 cdlerini torrentten indir..sonrası kesin rahatlarsjn

  • zaka4alka  (30.07.14 04:04:30)