şu klasörler virüs mü?

flash diskte gizli ve c diskinde gene gizli olarak yer alan root, recycled, next ve recycler isimli klasörler virüs mü acaba?

evet virüstür hatta recycler şeyisi bayaa bi uraştırır seni geçmiş olsun

  • dumurullah  (29.06.09 22:51:25)
bu allahın belası virüsleri nasıl silecem acaba? combofix ile avira antivir fayda etmiyor gibi günlerdir.

  • baldur2  (29.06.09 22:53:41)
bende de vardı. combofix'i denedim, daha sonra avast ile boot olmadan flash disk'i de takarak bütün pc'ye tarama yaptım. çok da güzel sildi.

  • nihavent uvertur  (29.06.09 23:03:42 ~ 23:03:56)
hangi avast ile yaptınız ve boot olmadan nasıl tarama yapıyosun nihavent uvertur, avast'a yabancıyım da.

  • baldur2  (29.06.09 23:05:17)
fayda etse de taktıgın baska yerlerden virusu kapıyorsundur.

  • bryan fury  (29.06.09 23:05:37)
panda cloud antivirus de çözebilir bu işi. hem beleş.

  • november rain  (29.06.09 23:27:45)
Linux ile açarak direkt silebilirsin.

  • alkolik imam  (29.06.09 23:53:43)
avast'ta derinlemesine tarama var. kolay o iş ya. soruyor zaten "yapalım mı taramayı bir dahaki açılışta" diye. tamam diyorsun. tararken virüs bulursa birkaç seçenek sunuyor sana.

1. virüslü dosyayı sil.
2. virüslü dosyaların hepsini sil.
3. karantinaya al...
4. hepsini karantina al

gibi.

ben kökten hepsini sil'e basıyorum. tuşu da seçeneklerdeki numarası. 2'ye basıyorsun.
  • nihavent uvertur  (30.06.09 02:55:07)