[]

Burç Plajı

Gitmeye değer mi sizce? Yoksa kızlı erkekli gitmek için başka tavsiyeniz var mı?

Tşk.


 
güzel yer ama mutfak pis çalıştım orda


  • murtazaaaaaa  (28.07.14 14:24:24) 
Denizin aşırı sığ olduğunu, dubaların bile 1.80'den aşağıda olduğu söyleniyor. Öyle mi?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (28.07.14 14:38:42) 
oldukça eğlenceli bir yer. plajla sınırlı kalmak zorunda değilsiniz. kumsaldan yürüyerek kilyos kasabasına gidip balık lokantalarında bir şeyler yiyebilirsiniz.

plaj esasen güzel. mutfağı pis denmiş, orasını bilemiyorum. ama benim yediklerim hep lezzetli şeylerdi.

kızlı erkekli gitmek için de çok uygun bir yer. rahat rahat takılırsınız. bence gönül rahatlığıyla gidilebilir.

dubaların derinliği falan aslında her gün değişiyor. gece bir rüzgar çıkıyor 2,5 metre oluyor, öteki gün derinlik değişiyor falan.

şunu unutmayın orası karadeniz. çok tehlikeli. herhangi bir kum kayması, yüzmeyi ne kadar iyi bildiğinize bakmaz, alıp götürür. mümkün mertebe tedbiri elden bırakmamak zorundalar.

o yüzden size önerim, şayet dubaların mesafesi size az gelirse, burç beach'in sınırlarını belirleyen iplerin hemen dışından girin denize. o zaman sıkıntı olmuyor. açılın açılabildiğiniz kadar.
  • kmtetrfn  (28.07.14 15:01:43 ~ 15:06:03) 
Evet deniz sığdır. Çok açılmana da izin vermez cankurtaranlar. Hava rüzgarlıysa dalgalı olur feci ama burç beach güzeldir.


  • spatzle  (28.07.14 15:05:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.