istanbulda adam gibi elektronik müzik çalan mekan?

böyle avrupadakiler gibi bişey beklemiyorum da yoğ mu hiç ya?

ne var şu elektronik müzikte anlayamadım gitti.

  • nocturness  (28.07.14 05:07:19)
sintizayzır var. sınırsız ses imkanı var.

  • pclik  (28.07.14 05:11:41)
doğrudur. armoni yok, his yok, hayata dair bişey yok. bunları da ekleyeyim (:
şimdi bi parça gönderip beni göt etme ama.

  • nocturness  (28.07.14 05:14:42)
@nocturness sunu bi denesene. sadece merak ettim ne dusuneceksin? ama sonuna kadar dinle
www.youtube.com

  • uzay receli  (28.07.14 05:33:56)
www.youtube.com

al en popilerden :D
  • pclik  (28.07.14 05:34:22)
air en sevdiğim gruplardan. ama elektronik deyince ben mi yanlış anladım. arkadaşın bahsettiği mekanlarda air çaldığını hiç duymadım ben.
diğer 2 şarkı yanına yaklaşamaz mesela.

  • nocturness  (28.07.14 05:39:36)
@nocturness elektronik de kendi icinde binlerce ture ayrildigi icin problem orda doguyor. bence sen distortion sevmiyosun. yoksa air'di royksopp'tu trentemoller'di vay efendim fever ray'di bunlar da elektronik.

  • uzay receli  (28.07.14 05:52:16 ~ 05:53:21)
tam olarak öyle galiba

  • nocturness  (28.07.14 05:55:12)
hocam elektronikten kastın ne bilmiyorum, çok fazla türü var ama maalesef istanbul'da hiç böyle bir yer yok ya. sevgilim terk edince ORTAMLARA AKICAM ULAN, SEKS YAPICAM BARA GİDİCEM kafasıyla ben de çok aramıştım ama bulamadım.

gerçi ben elektronikten ziyade endüstriyel, ebm, dark wave falan çalan bi yerler aramıştım ama o da yoktu. elektronik de yoktur sanırım. ayrıca bu yorum meselesidir dostlar. "armoni yok, his yok, hayata dair bi şey yok" demişsiniz de şunu dinleyince tatmadığım duygu kalmıyor benim,

www.youtube.com

2-3 sene önce elektroniği müzikten bile saymayan, tiskim tiskim tiskinen biriydim üstelik. elektronik müzik gibisi yok. canım elektroniğim, canım bilgisayarlı sintizayzırlı müziyim <3
  • pescador  (28.07.14 08:07:38)
machine istanbul. youtube'da videoları var bakabilirsin oradan mekana.

  • harekatamiri  (28.07.14 12:04:38 ~ 12:05:42)