türkiye hırvatistan maçında 119 da golü yedikten sonra?

maçı izlemeye devam ettiniz mi?
bırakıp gittiniz mi, zap mı yaptınız?

www.youtube.com

toplu izlenen bir yerde, arkadaşlarımla izliyordum. yerdeki pufa gömüldük hepimiz, küfür falan edenler ve sessizliğe gömülenler vardı. ama kimse çıkmamıştı belki de o sırada gözüm görmemiş olabilir.
  • napak panpa  (28.07.14 00:23:11 ~ 00:24:33)
yazlıkta kafe ortamındaydım. ortamdaki insanların %90'ı mekanı terk etmişti. ben ordaydım.

  • zgrydn  (28.07.14 00:30:29)
golü yiyince kafamı ellerimin arasına aldım , sonra kafamı kaldırıp masaya elimle vurdum sinirden. ayağa kalktım elim belimde odada dolanmaya başladım. tuncay uzaktan şut çekince sağlam bir küfür bastım. sonra gol geldi , kendimi halının üzerinde kayarken buldum.

0-0 biten cagliari lecce maçı bile olsa sonuna kadar izlerim.
  • montauq  (28.07.14 00:43:18)
o sırada arkamda canlı olarak testament çalıyodu, ya da öyle bişiler. camekandan maç sonucuna bakmaya çalışıyodum.

  • baal  (28.07.14 00:53:46)
hirvatistan'i destekledigim icin gol olunca cok sevinmistim, ama arkadasin evinde oldugum icin golun sevincini bir dilsiz gibi kutlamak zorunda kalmistim cocugun basina dert acmayayim diye. sonra turkiye gol atinca cok kotu olmustum, icerideki odaya kapanmistim uzuntumden.

  • John Finn  (28.07.14 01:30:31)
ben opeth konserindeydim.

  • baldur  (28.07.14 01:47:18)