bayramda açık hastahane

merhaba, cuma gecesi başlayan ve şu ana kadar süren bir kalp problemim var. (ne uyuyabiliyorum, ne gürültüye dayanabiliyorum. tamamen hassas ve rahat hissetmem gerekiyor. özellikle uyumasam bile yatağa uzandığımda sıkışma,yüreğin ağıza gelmesi, hatta kalp durması hissi yaşıyorum) Cumartesi acil servise gittim. ekg ve kan tahlili yapıldı. sonuçlarda anormal bir şey görünmeyince kardiyolojiden randevu almam gerektiğini söylediler ama pazar günü + bayram tatili ile birlikte randevu alamıyorum. durumum daha da kötüye gidiyor. mutlaka bir doktora görünmem gerek.

lokasyon adana ama istanbul, ankara vs. varsa giderim çünkü bayramdan sonrasına gitmek pek kısmet olmayabilir. :/

moderatörlerden ricam duyurumu sabitlemeleri, hatta ayrıca açık/nöbetçi hastahane veritabanı için başka bir duyuru oluşturulması. durumu benden daha acil olanlar vardır muhakkak.

devlet hastanelerinde bulmanız pek mümkün değil.
ekg ve tahlilde sıkıntı çıkmadıysa pek korkmayın.
alternatif tıppa yönelteyim sizi. karabaş otu alın çayını yapın kalp çarpıntısına iyi gelir.
  • canseven  (27.07.14 19:45:29)
Mehmet akif ersoy kalp ve damar hastanesi nöbetçi kalp damar uzmanları vardır görünebilirsiniz acilde.

  • ayhsegul  (28.07.14 01:31:04)