iPhone için App önerin

Selamlar,

iPhone için hayat kolaylaştırıcı pratik app önerin lütfen. Bi tane oyun da indirebilirim. Aylardır iPhone kullanıyorum FB, tw dışında pek app yok cihazda. Neler indireyim? Lütfrn sadece app ismi yazmayın, 2 kelime de olsa ne oldugunu yazıverin.
Mersi.

  • metehan01  (27.07.14 17:21:55)
bu aralar tinderman oynuyorum. çok basit bir oyun ama hırs yaptırıyor. odun kesiyorsun, oyunun amacı bu.

8tracks var. müzik programı, içinde kendi listeni yapabileceğin gibi başklarının listesini de dinleyebiliyorsun. ucu bucağı yok.

shazam--> aradığın her türlü şarkıyı bulabilir. bu neydi diye uğraşmazsın, ne bileyim şarkıyı aklında tutmak zorunda kalmazsın.

ben de docscanner diye bir program var. fotoğrafını çektiğin sayfaları pdf yapıyor. mis gibi de bilgisayarda açılıyor. attığım kimsede sıkıntı çıkmadı.

her gün bir film var. bu da adı üstünde, her gün izlenecek filmi söylüyor.
  • dogyman  (27.07.14 17:22:17)
foto editlemek için ben vsco(uygulama içi ücretli), afterlight(ücretli) ve over(ücretli) kullanıyorum. tabi editlediğim fotoları instagrama yüklüyorum.

koşarken nike running+ uygulamasını kullanıyorum, bisiklet kullanırken de mapmyride uygulamasıyla mesafe saat ve hız kontrollerimi yapıyorum.

virtuso piano uygulamasını da dışardayken şarkının tonunu çıkarmak için kullanıyorum

iphone'u bul applicationu hırsızlık ve kayıp apple ürünleri için çok faydalı bir app.

uçuş check in lerinide hangi hava yoluyla uçacaksam onun uygulamasıyla yapıyorum.

yemek sepeti ve lig tv uygulamaları da malum sebeplerden genelde kullandıklarım app ler arasında.

onun haricinde iett için hareket saati uygulaması çok işime yarıyor.

evet telefonumda hiç oyun yok :)
  • camiroquay  (27.07.14 17:24:50)
Pocket: O an müsait değilsindir veya o an üşenip yazıyı okumak istemiyorsundur. Hop, Pocket'a at istediğin zaman oku.
Feedly: Haber kaynaklarını ekleyip takip edebilirsin.
Simplenote: Basitçe notlarımı bunda alıyorum.
Evernote: Daha kapsamlı ve düzenli notlar için.
Sunrise: Takvim uygulaması, başarılı.
Medium: Blog okumayı seviyorsan.
VSCOcam: Başarılı bir fotoğraf uygulaması.
Clear: To-do'lar için birebir.
Snapguide: Yemek ve bir çok şeyin püf noktaları, tarifleri.

Hayat kolaylaştırıcı deyince şimdilik aklıma bunlar geldi.

Oyun olarak da: Smashing Cam, Dots, Two Dots, Tinderman güzel oyunlar.
  • tatlar kacti  (27.07.14 17:42:51)