belgesel veya film önerisi

merhaba :) tuncel kurtiz'in seslendirdiği bi belgesel serisi vardı insan gezegeniydi galiba adı.o tarz bi dublajlı veya alt yazılı belgesel veya gezi belgeseli önerebilir misiniz bana?

2.olarak da hani klasik çizgi filmlerin filmlerini yaparlar la alice in wonderland, pinokyo gibi..bu tarz bi film veya masalsı-dramsı-kaliteli baska filmler önerebilir misiniz? çok teşekkürler

1- cosmos olabilir, planet earth olabilir.
2- once upon a time diye masallar üzerine kurulu bir dizi var.

  • whoosie  (27.07.14 15:42:06)
Frozen Planet
Encounters at the end of the world
Grizzly Man
Touching the Void
TimeScapes
Earth
Life
Home
Life in a Day
Baraka
Samsara
The Cove
Planet Earth
bittiğinde söyle devamını yazim

ayrıca
Aladdin
Anastasia
Beauty and the Beast
Cindrella
Fantasia
Mulan
Peter Pan
Pocahontas
Sleeping Beauty
Snow White and the Seven
The Hunchback of Notre Dame
The Lion King
The Little Mermaid
The Prince of Egypt
The Princess and the Frog
  • civanmert  (27.07.14 15:43:07 ~ 15:47:13)