kulak içi kulaklık

iyi geceler herkese. 100 tl'ye kadar kulak içi kulaklık önerebilir misiniz bana ? genelde elektronik, trip hop falan dinliyorum. bass önemli değil ses temiz olsun yeter.

sıklıkla trip-hop dinlerim, 5 senedir bir sennheiser cx200-SII eskittim daha sonra bir daha aldım, şu an kullanıyorum, tavsiye ederim.

  • zebragibi  (27.07.14 04:04:04 ~ 04:04:54)
@zebragibi cx200 kullanmadım ama sennheiser'ın hemen hemen bütün mx serisini kullandım. sıkıldım artık sennheiser'dan yeni şeyler denemek istiyorum.

  • monty python  (27.07.14 04:09:52)
o zaman akg deneyin. kafa üstü olarak akg kullanıyorum muhtemelen kulak içinde de güzel sonuç verir.

  • zebragibi  (27.07.14 04:19:59 ~ 04:20:20)
@playing star again mx serisi 7-8 tane kulaklığım oldu. hepsinin de bir süre sonra tek kulaklık gitti. biraz hor kullanırım kulaklıkları ama sennheiser genel olarak dayanıksız kulaklıklar üretiyor bence.

  • monty python  (27.07.14 04:36:43 ~ 04:37:58)
@playing star again kulaklık tavsiyesi isteyen benim zaten sen bana soruyosun :D

  • monty python  (27.07.14 04:57:08 ~ 04:58:09)
@playing star again ilk aldığım sennheiser cx200'ün 2 sene 7-8 ay sonrasında jak girişinde gevşeme oldu ve çıktı ayrıca sol driverında temassızlık meydana geldi, garantisi bittiği için yaptıramadım fakat bu seviyede bir kulaklık için fena bir süre değil. şu an yine aynısını kullanıyorum fakat rock metal ağırlıklı dinleyeceksen bunu sakın alayım deme, basları kulağını çok rahatsız eder.

  • zebragibi  (27.07.14 05:00:06 ~ 05:01:27)
  • phoenixbird  (27.07.14 05:15:03)
öncelikle belirteyim, mx serilerinde kronik bir problem var, tek taraf -bu genelde sol taraf oluyor- bozuluyor garantisi devam ediyorsa gönderirseniz sıfırını alabilirsiniz. ve ekleyeyim, sennheiser ürünleri oldukça sağlam ve kalitelidir. cx200 sahibi arkadaşlar o kablonun ne kadar ince ve ne kadar dayanıklı olduğunu bilirler.
ve @playing star again, yükseltmek istiyorsan gönül rahatlığıyla cx200 ya da biraz daha bütçen varsa cx300 öneririm

@monty python, eğer bulabilirsen, ki bu biraz zor ama hifiman re0 ara, ikinci ellere bakabilirsin, arada düşüyor.
bulamazsan ath'nin ckm serilerine bakabilirsin
  • anil  (27.07.14 05:22:47)
penonaudio.com sitesinden Ostry kc06 alınız temiz ses için o fiyatta. Cx300 falansa yurtdışında 20-30 dolara bulunabilecek çöp addedilen kulaklıklardan biridir. O yüzden uzak durunuz.

imza: mair donanımhaber kulaklık bölümü yöneticisi
  • jesterdvine  (27.07.14 09:19:21)
Arkadaş "bass önemli değil. Temiz ses olsun yeter." demiş siz de gidip sennheiser cx200 önermişsiniz. Geçmişte 2 tane kullandığımdan biliyorum bu kulaklık neredeyse tamamen bas tabanlı bir kulaklıktır. Cx serisinde temiz sesi cx400 ve üst modellerde buldum sadece. Sağlamlığına laf edilmemeli ama.
Benim önereceğim kulaklık...yine fiyat bareminin üstünde de olsa şudur:
www.kulaklik.com
  • suda balik  (27.07.14 11:52:57 ~ 11:57:50)
Cx200-sII +1

alan olursa bi fatura kopyası versin elimdeki kulaklıgı tamir ettireyim.
cx200 süper kulalık sahane bass fakat sol kısmı bozuldu cabucak ve baskaları da aynı sorunu yasamıs bilginize.
  • kup tuz  (27.07.14 12:00:00)
(bkz: vsonic gr02 bass edition)
hem bass'ı güzel hem de sesleri gayet net veriyor

www.ebay.com
  • seytan ayrintida gizlidir  (31.07.14 15:30:28)