[]

algida maraş dondurması

malum bu dondurmayı buzluktan çıkardıktan sonra 10-15 dk. kadar beklemek gerekiyordu ki içine kaşık sokup dondurmayı koyabilelelim.

lakin bu sene aldığımız dondurmalar direk buzluktan yumuşak çıkıyor.

Sorun buzlukta falan dedik ama buzlukta geri kalan herşey taş gibi.

Dondurmanın bişeyleriyle mi oynadılar? Başkasında da aynı sorun var mı acep?

 
Aynen yumuşamış


  • pereira  (26.07.14 22:01:34) 
algida yakında dondurma diye köpük satacak zaten.


  • kimosurdu  (26.07.14 22:19:23) 
Onlardan alicaginiza magnumun kucuklerinden alin en azindan daha lezzetli algida iki uc seneidr bozdu paket isinde.


  • condom kurşunu  (26.07.14 22:20:12) 
Abi kusura bakmayın da, dondurma değil onlar. Harbiden değil, hatırlayın çocukluğunuzda yediğiniz dondurmaları hatırlayın, bi de bunlara bakın. Köpük gibi bi şey satıyorlar dondurma niyetine. En son 3-4 sene önce magnum yemiştim, rezaletti, bu sene de bi kere kardeşim aldı, denedim ve cidden, niye dondurma diye satıldığına anlam veremedim.


  • helios  (26.07.14 22:25:17) 
dondurma değil onlar +1.
daha önce bir duyuru vardı da bulmadım onu. dondurma sadece keçi sütü, sahlep, şekerle yapılır. keçi sütü çok bulunmaz, sahlep pahalıdır koymaya kıyılmaz. en bilindik marka olan mado bile %100 keçi sütü kullanmaz çünkü diğer sütlere nazaran daha azdır keçi sütü. halbuki adamlar keçi sütü için teşvik veriyor keçi sütü karşılığı hayvancılıkla uğraşanlara.

şimdi meşhur maraş dondurmasının asıl dondurmacısı dediğimiz yaşar'da bile durum buysa gelin algidayı fasa fisoyu siz düşünün.
  • uzunuzunilgi  (26.07.14 23:18:28 ~ 23:19:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.