Yassı Şeftali

Yassı şeftaliyi İstanbul'da nereden bulabilirim. Pazar ve birtakım hipermarketlerde bulamadım. Gören, bilen var mı?
www.hobifidancim.com

sen seftali demissin ama bu bildigin tarla domatesi :D ne icinmis ki bu

  • camiroquay  (26.07.14 21:21:42)
Yok, bu şeftali. Resim biraz öyle görünmüş olabilir. Memlekette evin bahçesinde yetişiyor ve tadı nektarin ile şeftali arasında, kendine has bir aroması da var. Zaten tüyü de şeftaliden az, nektarinden çok. İstanbul'da canım çekiyor arada da, hiç bulamıyorum.
www.burntridgenursery.com

  • aychovsky  (26.07.14 21:22:51 ~ 21:25:57)
koç üniversitesi migrosta oluyor, en azından yaz okulu bitmeden önce oluyordu, şimdi kampüs boş diye getirdiklerini pek sanmıyorum. cevahirdeki migrosta da görmüştüm bir kere, ki orasının büyük ve talebin çok olduğunu düşünürsek şansınızı denemeye değebilir.

  • malmazel  (26.07.14 21:25:26)
Beylikdüzü'nde 5M Migros'ta bulamamıştım. Cevahir'de varsa, oraya giderim de Koç Üni. biraz aşabilir beni. Umarım oralardan çıkar.

  • aychovsky  (26.07.14 21:27:54)
beylikdüzünden cevahire gidecekseniz belki de telefon edip sorarak garantiye almanız daha iyi olur. yoktur, bitmiştir, uzun zamandır gelmemiştir filan şimdi vicdan yaparım ben.

  • malmazel  (26.07.14 21:32:55)
İşim Maçka'da, bir gün geç çıktığım bir akşam Cevahir'e uğrayabilirim. O kadardan çekinmem. Cevahir'de varsa o sevinçle size de gönderirim bir iki kilo. Hatta tüm Duyuru'ya benden yassı şeftali!

  • aychovsky  (26.07.14 21:34:09 ~ 21:36:03)
yassı şeftali aşkına bak sen arkadaş ya o.0

  • malmazel  (26.07.14 21:43:43)
kurtköyde 3m'li migrosta vardı geçen.

  • mattiadestro  (26.07.14 21:46:24)
@malmazel O kadar büyük bir aşk değil de, olmayınca kıymete bindi işte. Psikolojik.

@mattiadestro Kurtköy iyice uzak. Ben şu Beylikdüzü 5M'yi tekrar bir dolanayım dönünce.
  • aychovsky  (26.07.14 21:48:38 ~ 21:48:49)