steam-cod 4 mw1 mi yoksa mw2 mi

arkadaşlar kazık mazık steam'den bi oyun alıp oynayacağım. canım çok sıkılıyor. 25 yaşında adamım. mw1 mi yoksa mw2 mi alayım?

online oynayacağım öyle düşünün, lag problemi felan hangisinde daha az olur? türkiye'de millet hangisini daha çok tercih ediyor?

teşekkürler.

mw1 orijinal oynayan kalmadı sanırım. mw2 daha mantıklı olur

  • Ezequiel  (26.07.14 15:57:45)
İlla cod oynamak istemiyorsan,sana Battlefield alalım abi. BF3 bile halen oynanıyor, cod sanki biraz daha casual oyunculara hitap ediyor sanki,bf ise biraz daha gerçekçi bence. O yüzden böyle taktik yapayım,helikoptere binip takıma destek olayım,tanka binip katliam yapayım,uçağa binip kamikaze olayım dersen bf derim ben.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (26.07.14 16:48:46)
mw2 sunucuları eskisi kadar yoğun değil. eskiden her oyun moduna adam bulurduk. cod4 oyuncusu bitmez. sunucular hala yoğundur...

benden sana tavsiye medal of honor 2010 al.. bana kalırsa her iki oyundan daha iyi... fiyatını hatırlamıyorum ama steam'de vardı...

onun dışında cs:go rekabetçi modu sarıyor.. ben olsam cod'un herhangi bir oyununa para vermem şuan için...
  • synche  (26.07.14 16:59:41 ~ 17:01:39)