John Kerry

Bu abimizin oturma şekli biraz garip değil mi? Bir mesaj mı vermeye çalışıyor yoksa onlar için olağan bir durum mu?

www.radikal.com.tr

adam amerikalı aga. rahat yani biraz.

  • baldur  (26.07.14 13:12:51)
Evet mesaj veriyor. Politikacilarda var oyle seyler. Ozellikle superguc isen belli etmen gerekiyor, racon bu. Tiksiyon kursunda egitmen bize bahsetmisti bu konudan birkac ornek de vererek Obama'dan.

Edit: Netgeo'da da bununla ilgili bir belgesel vardi.
  • delifaruk  (26.07.14 13:20:38 ~ 13:21:28)
kerry: gene ne var mına koduum kitap okurken rahatsız ediyorsun
davut: ya şöyle olacak adana yanına da buz gibi ayran

kerry bacak bacak üstüne atınca Davutoğlu düz oturup ezik gözükmek istememiş, altta kalmamak için bende atayım demiş. Kerry gibi atmak göt ister tabi, bizden anca bu kadar oluyor
  • freedonia  (26.07.14 13:31:28 ~ 16:49:23)
kesinlikle mesaj veriyor. sallamıyorum seni mesajı. obama da bir benzerini yapmıştı tayyip'e karşı: im.haberturk.com

esad: imgz.vol.io
  • himmet dayi  (26.07.14 13:35:36 ~ 13:35:58)
bizim köyde bunun gibilere topla o sonradan çıkmalarını derler. az bile derler.

  • namus ninjası  (26.07.14 13:40:02)
bir erkek bacak bacak üstüne atacaksa bizimki gibi değil onun gibi atmalı. bence bir sıkıntı yok aksine sıkıntı bizimkinin oturuşunda.

  • brotha  (26.07.14 16:32:58)