size de oluyor mu?

oluyordur kesin. şimdi geçen gün yolda giderken aklıma bir çocuk geldi. lan dedim bu elaman nerelerde ne zamandır gözükmüyor. neyse eve giderken tak o elamanı gördüm. bugün de namaza giderken bir komşumuz vardı. lan bu çocuğu en son 6 ay önce görmüştüm. nerelerde falan dedim içimden. tak adam geldi yanıma oturdu.

nedir lan bu? resmen adamları çağırıyoruz.

Oha ermissin resmen

  • Idonthaveausername  (25.07.14 23:33:11)
oluyor bana da arada

  • cokponcik  (25.07.14 23:37:29)
ooo gizemli olaylar alırım bi dal.

geçen gün bir arkadaşımla bir cafede oturuyorduk. bi kız vardı facebook'unu kapattı, telefon numarasını değiştirdi. her yerden izini sildi resmen kayboldu kız. 2 yıl önce.

önce tribal kız hareketleri sandık 1 hafta süren falan. ama 2 senedir kimse haber alamıyordu bundan.

neyse, muhabbeti açıldı... napıyodur acaba yaşıyor mudur dedim, 1 dakika sonra yanımızdaki kaldırımdan geçti...

not: namaz falan yok da cami karşısında bir cafe bu. hadi bakalım.. :D
  • jamiro  (25.07.14 23:38:48)
Evrene mesaj gonderiyorsunya ondandir. Kesin ondandir.

  • delifaruk  (25.07.14 23:40:15)
Hee, arada bana da oluyo

  • balpolen  (25.07.14 23:59:09)
sıradan. rüyamın zamansal mekansal ve kurgusal olarak birebir çıktığı oldu. keza en az 15 saniye süren bir olaydı. konuşmalar tavırlar falan da tıpatıp aynıydı. şoka girmiştim ama sıradan şeyler bunlar.

  • yasli ateist  (26.07.14 00:09:01)