Whatsapp'i mi silsem, hattımı mı kırsam, telefonu komple camdan mı atsam?

Çok sakin olarak Whatsapp'ten yazdığım bi mesajın gitmeme ihtimali hakkında bir şeyler sormak istiyorum sizlere. ÇOK SAKİNİM. En yakın arkadaşıma yazacağım şeyleri bi başkasına yazdım. Hiç de yazmamam gereken birisiydi. Anında mobil veriyi devre dışı bıraktım ve yazdıklarım gitmedi yani çift tik yok tek tik yok hiç tik yok HAYAT ÇOK GÜZEL. Ama bu yazdıklarım eninde sonunda gidecek mi? Telefondan silsem mesela whatsapp'i tekrar yüklesem? Gider mi yine de? -Gider tabii amk dedim kendime, sakinim- Peki onu engellesem? -Bak şimdi gitmez gibi geldi ama emin de olamadım.- Ama gitmiyorsa 124 km yol tepsem tilifinini virsini bi şiy bıkıcım desem, o an çaktırmadan engelini kaldırıp gelen mesajları hemen silsem? HATTI MI KIRSAM ACABA?
NAPICAM BEN?

Telefon android ise whatsapp'in dosyalarini silmeyi dene pc ye baglayip. Belki ise yarar.

  • delifaruk  (25.07.14 16:03:28)
asdfghjk geçmiş olsun

galeri2.uludagsozluk.com
  • calzoncillos  (25.07.14 16:06:02)
Ne boktan bi durum. Bence camdan atla.

Çaresi yok diyorlar şurada: answers.yahoo.com
  • ufukcel  (25.07.14 16:08:47)
hattı iptal et

  • paranoyak kedi  (25.07.14 16:14:19)
android ise telefonun uygulamalarda tüm veriyi sil de. belki işe yarar ama emin değilim. istersen bir test yap. ya da biraz beklersen ben test yapayım aynı durumu bir başkasına yapayım.

  • bir düşünelim ne yapabiliriz  (25.07.14 16:15:42)
Siz en iyisi mesajı gönderdiğiniz kişinin evini yakın, o eviyle uğraşırken siz de telefonunu çalarsınız. Gerçi bu durumda hem kundakçı hem de hırsız oluyorsunuz ama mesajı okumasından iyidir. Biraz fedakarlık yapacaksınız artık.

  • angelus  (25.07.14 16:17:34)
Kendimi çamaşır ipiyle boğmaya gitmiştim, keşke vazgeçip dönmeseymişim.

@bir düşünelim ne yapabiliriz
Deneyebilir misin zahmet olmazsa cidden, buradaki önerileri denemek istiyorum ama internet bağlantımı açmaya cesaretim yok.
  • loverdose  (25.07.14 16:18:12)
Gitmiyo rahat ol. O yazdigin mesajlari sil hemen, hicbir sekilde tik yoksa, sildiginde gitmiyor.

Yasadim, denedim oradan biliyorum.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (25.07.14 16:18:41)
@angelus
Valla o kadarına gerek yok TELEFONUNU İSTESEM VERİR BENCE?

  • loverdose  (25.07.14 16:19:12)
@barbara herhalde barbara manken olan
Şu an sana Shrek'teki Çizmeli Kedi gibi baktığımı düşün. Ciddi misin?

  • loverdose  (25.07.14 16:20:07)
gitmiyormuş sanırım, silip engeller bişiler yaparsan. başka birisi ile dene bu durumu.

bak şöyle şeyler buldum bakınınca:
"After the single tick has appeared, the message is already on the server and can't be removed/aborted.
If your data connection is slow/unavailable, you can cancel the message by deleting it before the tick appears."
  • icemint  (25.07.14 16:24:11)
@douchebag
Hiç tik yok. Ehe.

  • loverdose  (25.07.14 16:24:46)
Simdi denedik hatta. Arkadasa wifi kapaliyken yazdim, hic tik yoktu. Yazdiktan sonra sildim gonderdiklerimi.

Tekrar wifiyi actim. gitmemis yazdiklarim.

Tik yoksa sil gitmez. %100 kesin calisiyo. :P
  • barbara herhalde barbara manken olan  (25.07.14 16:25:40)
O zamaan ben mesajları siliyorum önbelleği temizliyorum dosyaları siliyorum ARTIK BUNLARA RAĞMEN GİDİYORSA YAPICAK Bİ ŞEYİM DE YOK ZATEN. Çok teşekkürler hepinize :(

  • loverdose  (25.07.14 16:26:08)
\....../
\__/

Bir bardak soğuk su iyi gelir derler.
  • cakabo  (25.07.14 16:26:20 ~ 16:27:21)
Gitmez. Rahat ol ya, hic tik yoksa sil attigin mesajlari. gitmicek. Korkma.

  • barbara herhalde barbara manken olan  (25.07.14 16:28:45)
Mesajlar gidiyor. Whatsapp ı silmeme rağmen gitti. Geçmiş olsun o mesaj onda artık.

  • bir düşünelim ne yapabiliriz  (25.07.14 16:32:03)
Bahsettigim seyi az once denedim, mesaj gidiyor gecmis olsun.

Edit: seninkinde tek tik de yokmus, o zaman server'a gitmemistir. Sende durum farkli.
  • delifaruk  (25.07.14 16:33:54 ~ 16:35:21)
Gitmedi. Mobil veriyi etkinleştirdiğim anda şahıstan gelen 6 mesaj korkutsa da yazdıklarımla hiç ilgisi olmayan bi muhabbetin içerisinde buldum kendimi.
Tekrar teşekkür ederim herkese cidden kalpten gitmeye en çok yaklaştığım an buydu sanırım. Hayat güzel, kuşlar, böcekler, çiçekler, deniz...

  • loverdose  (25.07.14 16:34:48)
Gitmicek demistim. :) :P

  • barbara herhalde barbara manken olan  (25.07.14 16:42:30)
ders olsun, daha dikkatli ol bundan sonra.

  • icemint  (25.07.14 16:44:52)
o değil de mesajı çok merak ettim ben.
ölüm fermanı gibi bir şey miydi o mesaj eğer gitseydi? :))

  • m e b  (25.07.14 17:11:12)
sonucu yaz öğrenelim.

galeri8.uludagsozluk.com
  • paranoyak kedi  (25.07.14 17:30:10)
@m e b
Ölüm fermanı da diyemeyiz ama bi çeşit "İLİŞKİMİZ ASLA ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK" meselesi diyebiliriz, yani bi şekilde atlatmış gözükürdük ama ben atlatamazdım en azından.. :D

@paranoyak kedi
Tüm önerileri uyguladım ve yazdıklarım gitmedi ^^
  • loverdose  (26.07.14 01:09:39)
Buyuk ihtimal internet ayarlariyla oynasin aonrada unuttun, ayarlardan mobil sebekeler, e.noktasi.ad gir oradan "interneti" sec yada "avea/vodefone/turkcell internet" i sec sonra teli ac kapa. Olmazsa ag modunu "sadece wdcm" olarak degtr gene ac kapa

  • srtm  (26.07.14 01:17:03)