Bu laptop hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şu laptop'u almayı planlıyorum:

www.vatanbilgisayar.com

Oyun oynayan biri değilim. Kullandığım programlar da sistemi çok zorlamayan programlar. Daha çok müzik ve HD ve Full HD videolar ile haşır neşirim. Bu laptopun işimi fazlasıyla göreceğini tahmin ediyorum. İlgili ürün hakkında bir yorumunuz yahut başka bir tavsiyeniz varsa öğrenmek isterim.

Teşekkürler.

not: dilerseniz şuradan 2 adet ürün incelemesine ulaşabilirsiniz:

www.laptopmag.com
laptops.reviewed.com

içindeki dandik 8gb'lık ssd'ye windows bile kurulur mu bilemedim.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (25.07.14 15:17:28)
O bölümü yok etmeyi planlıyorum aslında.

  • gyroscope  (25.07.14 15:23:10)
istediğin şeylere göre pahalı bir seçenek, daha makul bir şeyler bulabilirsin.

  • yalnux  (25.07.14 15:37:21)
yok edeceksen ssd'li modele o kadar para vermeye gerek yok. ssd'yi yok etmeye bakma aksine dahil etmeye bak, ssd farkı çok büyük.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (25.07.14 15:48:37)
aynısından alacağım kısa süre içerisinde. o 8 gb'lık ssd kurulum işlemi yapmak için değil, bir çeşit cache sistemi imiş. çok kullanılan dosyaları ssd'ye geçiriyor ve o şekilde hız kazanmanı sağlıyor.(yanlışım olabilir)

  • yasli ateist  (25.07.14 18:34:14)