kediye oyuncak

kedim ben evde yokken onu mesgul edip oynamasi icin soyle kendi kendine hareket eden bir oyuncak ariyorum. mesela evde bir tenis topu var ben evdeyken atiyorum pesinden gidiyor ic gudusel olarak yakalamaya calisiyor ama ama top durunca ilgiside kayboluyor. boyle sureli hareket edebilenbirsey olsa enerjisini kullanir sikilmazdi.

Lazerli oyuncaklar alabilirsin. Ama pilli onlar masraf çıkarır çok şimdi.
Bir de şey var böyle hmm nasıl diyim tüylü asmalık oyuncaklar var. Bir de platformlar var yine telden bi yaydan oluşan ucunda tüy olan. Pati attıkça sallanıyo sağa sola. Bazı kediler çok seviyo bazıları da kıçını dönüp gidiyo

  • Solem  (25.07.14 13:30:20)
tavana/kapıya asılan, ucunda fare olan ip gibi oyuncaklar var.
o yakalamaya çalıştıkça hareket ediyor, sallanıyor.

hacıyatmaz gibi yatmayan oyuncaklar da var.

petburada.com'a falan bakın, bir sürü kedi oyuncağı var.
mutlaka uygun bir şey bulursunuz.
  • blatta hiberna  (25.07.14 13:34:34 ~ 13:35:41)