Chrome da saçma sapan reklamlardan kurtulma?

Ben ne güzel Chrome u kullanıyodum. Torrentten film indireyim dedim o sıra karıştı her şey.

şimdi her sayfanın altınta tak diye 2-3 tane reklam çıkıyo sinir oldum. tek tek kapatmakla uğraşmak gına getirdi firefox a geçtim ama chrome benim için daha iyi.

nasıl çözebilirim o problemi?

reklamlarda şu sağ sol alt köşedekiler gibi

  • starborn  (25.07.14 09:55:32)
Adblock

  • zam sampiyonu domates  (25.07.14 10:16:11)
win+r yap.
taksmgr yazıp aç.
orada çalışan programları göreceksin. tanımadıklarının isimlerini buraya yazarsan silmen gerekeni söylerim.
  • ne nicki be  (25.07.14 10:24:49)
@ne nick be

'taksmgr kodu windows tarafından bulunamıyor. Doğru girdiğinizden emin olun' diyo o komut için.
  • merkezefendi  (25.07.14 10:36:45)
taskmgr olarak dene.

  • inheritance  (25.07.14 10:42:11)
Chromo
excel
outlook
paint

sadece yukardakiler çıkıyo. Gerçi adblock u da kurdum ondan mı acaba
  • merkezefendi  (25.07.14 10:48:23)
emin misin?
adblock u inaktif edip bak bi? hatta adblock altta uzun turkcell reklamı gibilerini engellememesi lazım? onları da engelleiyor mu?
ha bir de sadece chrome da mı çıkıyor?
firefox da yok mu? orada da sen farkında olmadan bir eklenti vardır bunu engelleyen.
normalde bu tarz reklamlar 2-3 mb lik appler ile çıkar.
  • ne nicki be  (25.07.14 11:43:30)