Bi damat olsam da şu saat hediye edilse..

..dediğiniz saat hangisi? (linkiyle atarsanız şahane olur)

Duyduğuma göre Türk örf-adet-gelenek-ananelerimiz gereği kız isteme sonrasında damadın annesi geline takı takarken, gelinin babası da damada saat takıyormuş.

Bize kalsa hiç luzum yok böyle şeylere de, neyse, ben çocuğuma böyle şeyler dayatmıcam duyuru, nasıl mutlu olacaksa,ne şekilde nerede evlenirse evlensin :)

Sadede gelirsek 2 haftamız var bir saat bulmak için. Bari alınmışken hoş, uzun süre kullanılacak bir şey olsun. Saatlerden/markalardan anlamam. Kesin şimdi erkeklerin içinin gittiği bir marka vardır (uçmamak şartıyla:)

Ya da ne biliyim, "bana saat alınmasın da şu alınsın" dediğiniz bir şey var mı ciddi ciddi yapabileceğimiz gibi?(ciddi diorum bak:)
Damadımız teknoloji delisi bu arada. "Sen istediğin gibi bir şey al, ben onu zaten severim" dedi :)

Hadi duyuru senin zevkine güveniyorum :))

ust limit vermek lazim zira boyle saatler de var:
www.amazon.com

ki o alttakilerin yaninda insancil kaliyor:
www.watchtime.com
  • buzzlightyear  (24.07.14 21:44:44)
Hic damat olsam demedim ama su saat hediye edilse mutlu olurum:

instagram.com
  • crown  (24.07.14 21:47:59)
biraz pahalidir ama

chicsstyle.com/wp-content/uploads/2014/05/Rolex-2.jpg

chicsstyle.com/wp-content/uploads/2014/05/Rolex-3.jpg
  • antihero  (24.07.14 21:51:29)
duyuru Rolex fiyatlarına bakıyım dedim de az daha kalbime iniyordu:D
1 saat fiyatına güzel bir kır düğünü olur mesela :))
www.chrono24.com.tr

şöyle 1000-2000 civarını geçmeyecek güzel bir saat yok mu beğendiğiniz ya çok şey mi istiyorum :))
  • lambada  (24.07.14 22:06:52)
önünde diz çokulur.

m.rolex.com
  • kutsalbok  (24.07.14 22:06:56)
nasıl sularda yüzdüğüm yeni yeni dank etti valla duyuru:)
yahu ben hiç mi hiç düşünmemiştim erkek saatlerinin bu kadar pahalı olacağını, 20.000 tl den falan başlıyor yahu, 200.000 e de saat var dilim tutuldu:P
2000 tl ye en kral saati alırız diye düşünüyodum.

takı vs hiç işi olmayan erkekler, olayı saatle bitirmiş zaten :) olsun hakkınız, daha çok olsun, daha iyisinden alalım :) alalım almasına da nasıl olucak bu iş şimdi bilemedim ben :(
  • lambada  (24.07.14 22:14:47)
teknoloji sevdiği kadar spor da seviyorsa ve saat alacaksanız güzel seçim: www.adidas.com

  • ucan spagetticanavari  (24.07.14 22:15:13)
@ucan spagetticanavari; valla beğendim ben, hem fonksiyonel hem bütçeye uygun ama resmi bi olayda daha ağır/ciddi duran bi saat lazım sanki gibime geldi.

evli barklı arkadaşlardan da bana bu geldi şeklinde çözümlü örnekli açıklamalı cevaplar gelse negzel olur:))
  • lambada  (24.07.14 22:26:33)
ben olsam (teknoloji delisiyim) şuna biterdim mesela. işin acısı henüz piyasaya çıkmadı, ama eli kulağında, benim (ve internet aleminin) tahminim ağustos'ta çıkacağı yönünde.
moto360.motorola.com

damat olmasam da piyasaya çıkınca alacağımdır!
  • loveinaflipbook  (24.07.14 22:27:36)
@love; ya hani şu samsungun saatlerinden var, telefonla, vs koordineli çalışıyor, onun gibi bişey mi?
onun iphone için olanı var mı ki,klasik saatten daha mı çok sevindirir böyle bişi ki?

bi de son soru bakarken ben de şöyle bişeye bayıldım. kredi mi çeksem naapsam :D
www.chrono24.com.tr/rolex/daytona-stahl-lady-rainbow-luenette-summer-watch--id2781093.htm
  • lambada  (24.07.14 22:35:12)
bu android tabanlı bir saat, dolayısı ile sadece android telefonlarla çalışması lazım.

apple'ın da benzer bir saati gelecek, ama bu sene içinde çıkacak olsa bile bu kadar kısa sürede gelmeyecektir. düğüne yetişmez ama belki çıktıktan sonra yıldönümü ya da doğumgünü hediyesi olarak düşünülebilir :)
  • loveinaflipbook  (24.07.14 22:39:48)
Omega dan başkası hikaye

  • Sskywalkeremre  (24.07.14 22:41:19)
seiko sporturalara bi bak derim, biz eşime ondan almıştık gayet memnun.

  • physcos physcos  (24.07.14 22:43:00)
www.sevenfriday.com
2-3 bin tl karşılığında çok güzel modelleri vardır.

yalnız bu saatler öyle pilli falan değillerdir. her birinde ayrı bir sanat vardır. bakımı yaptırıldığı zaman ömürlük gider otomatik saatler.

fiyat olarak 15-20 bin civarlarına modellerini bulabileceğiniz bir marka vereyim.
www.panerai.com

panerai, sevenfriday'e göre çok daha üstün bir markadır. arkadaşımız otomatik saatlere karşı ilgili değilse zaten hiç bu kadar para verip zahmet etmeyin.
  • livethelifeyouwant  (25.07.14 00:01:40)
Seiko, GPS Solar, Titanyum kasa.

Neden?

1- Saat deyince akla Seiko gelir.

2- GPS Solar yepyeni bir teknoloji ürünü.

3- Çok şık. Gidin kendi gözünüzle görün, anlarsınız ne demek istediğimi.

4- Tek handikapı fiyatının 5-6 bin lira civarında olması (indirimli-pazarlıklı fiyatı).
  • hiko seijuro  (25.07.14 00:27:48)
Benimki bozuldu da, şu fena olmazdı: www.decathlon.com.tr

  • angelus  (25.07.14 00:32:06)
seiko'dan güzel, sade ve şık bi otomatik olurdu.

  • cemiyetin unlu simasi  (25.07.14 00:33:43)
bir de moral bozmak gibi olmasin ama arkadasima su saati amazon'dan almistim 200 dolara: www.saatvesaat.com.tr

cok ucuk turkiye'de saatlerin fiyatlari

edit: hatta www.amazon.com
  • buzzlightyear  (25.07.14 01:11:43 ~ 01:12:01)
  • rnks  (25.07.14 04:23:48)