amerikan kredi kartı olan var mı?

playstation için bir oyun satın almak istiyorum fakat sadece amerika kredi kartı geçiyor maalesef. yardımcı olabilecek var mı?

hesap bilgilerini vereceğim, benim için oyunu satın alacak, ben de istediği hesaba oyunun ücretini yatıracağım. ufak bir miktar komisyon ödemeye razıyım.

teşekkürler.

edit:
oyun 10.50 dolar.

Alla alla, kredi kartınız yurtdışına açık ve kullanılamıyor mu ?

  • storax  (24.07.14 23:01:31)
kredi kartımla pek çok yurt dışı alışverişi yaptım fakat oyunu alacağım yer illa ki amerikan kredi kartı istiyor, öyle bir kısıtlama yapmışlar. bu arada oyunu alacağım yer de güvenilir olmayan bir yer değil, sony'nin resmi oyun satış platformu.

  • kivanc1  (25.07.14 00:07:44)
amazon'dan psn card (fiziksel olmayan dijital vers.) al us için. hesabına tanımla oyunu öyle al.

  • daemonville  (25.07.14 01:29:13)
psn kart 10 dolarlık var fakat oyun 10.50 dolar, öyle saçma bir sebepten dolayı onu da yapamıyorum. 20 dolar alsam 9.50 dolar kalacak bu sefer hesapta.

  • kivanc1  (25.07.14 01:52:55)
olsun 20 al. beğendiğin hiçbir şey yoksa dursun lazım olur. güzel indirimler oluyor us store'da.

  • daemonville  (25.07.14 01:59:47 ~ 03:56:37)