Şu araba nasıl sizce?

Dış görünüş olarak falan.

www.sahibinden.com

Ticari makastlı falan değil, böyle dağ bayır gezen bir tipsiniz, yerden yüksek, geniş, ferah ve güvenlik özellikle sınıfına göre üst düzey olduğundan, hobi amaçlı bineceksiniz.

Nasıl sizce? Ben VW Polo'dan sonra buna geçtim ve genç adamsın bununla ne işin var, halt ettin diye pişman oldum. Araba, araba olarak Polo'dan on bömlek üstün aslında.

vergisi çok. ticari her sene muayene var. vazgeç bu sevdadan.

he çok sağlam araba konu da haklısın.
  • westblack  (24.07.14 03:28:19 ~ 05:12:20)
Dağ keçisi gibi araç, torku güzel yani hobin için mantıklı bir seçim olmuş ama Ford'lar bana her zaman çirkin gelmiştir. Bu renk de hiç iyi durmamış araçta. Her gün hobi modunda değilsen sat geç uğraşma

  • vestrike  (24.07.14 06:40:38)
Isyerinden arkdasta var bu araba. Cok yakiyor diye sikayet ediyor.
Gecenlerde bu arabanin rengi hakkinda soran sen miydin:)

  • delifaruk  (24.07.14 09:37:52)