[]

burs

selam arkadaşlar özel bir üniversite kazandım 100/50.. sormak istediğim şirketlerden burs nasıl sağlayabilirim?
 
tanıdık vasıtasıyla.


  • zebragibi  (23.07.14 19:52:00) 
pekala


  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (23.07.14 19:58:17) 
eğer ilk sene notları yüksek tutarsan ve bir iki projede (hocanın yetkili olduğu) yer alırsan alabilirsin. bu tarz durumlarda şirketler bu öğrenciye burs verelim demezler, okula ya da okuldan bir hocaya 3 öğrenciye burs vericez, seçin derler. notları iyi olan ve hocanın gözünde bulunanlar da seçilir.


  • you are my lethe  (23.07.14 20:00:57) 
merkatan soruyorum. hangi okul?


  • you are my lethe  (23.07.14 20:03:49) 
beykent üniversitesi


  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (23.07.14 20:10:00) 
hangi bölüm hocam?


  • kotakotkota  (23.07.14 20:20:09) 
sinema televizyon.. özel üniversitelerde burs olayı yok mu?


  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (23.07.14 21:17:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.