Bugünkü sorunlarımdan kurtuldum, sizde neler var?

2 gündür halletmeye çalıştığım bir problem vardı, dedim ki olmayacak böyle, mümkün gözükmüyor, ya başka şirket gelsin ya da sistemi değiştirelim. benden çıktı ya olay, o 2 günlük sıkıntım satırla kesilmiş gibi bitti.

kimin ne sıkıntısı var bugün? günlük olarak düzenli bir şekilde mi yapsam bu olayı acaba ben? :)

Sözleşmesini fes ettiğimiz firmanın 1.5-2 hafta daha işlerini yapmam gerekiyor.
Sonra evde olucam iş bittiği için..
Gelirim ciddi oranda azalacak ama ona rağmen kurtulmak istiyorum.
Bitse de rahatlasam artık..
  • quaker  (23.07.14 15:30:02)
Tezi yazarken dün çok bunaldığım yeri bitirdim bugün. Daha eğlenceli kısımlara geçiyorum. Birde bir haber bekliyorum eğer gelirse evimiz iyice şenlenecek. Kedimizin yanına arkadaş köpek gelecek. bana şans dile.

  • Dr_Stat  (23.07.14 15:35:30)
Acil para bulup fatura yatırmam gerek.

  • ufukcel  (23.07.14 15:40:34)
@quaker, iyi bari sen kurtuluyorsun, az da kalmış hem, sık dişini gitsin.

@Dr_Stat, hadi bakalım, sen kurtulmuşsun bile dünden bu yana :) ufaklık konusunda bol şans, gelirse haber et!

@ufukcel, lan olm bak ben yine unuttum dün de yatırmayı :( kaç para toplamda senin faturalar?
  • loveinaflipbook  (23.07.14 15:41:31 ~ 15:42:13)
Çok yaa ne halletsem kar.

  • ufukcel  (23.07.14 15:42:54)
çok fena bokum gelmişti az önce sıçtım kuş gibi rahatım. keyif kahvesi içiyorum.

  • bira sisesi kapagi  (23.07.14 15:49:02)
balkanlara geçen haftadan beri yapmaya çalıştığım ihracatı nihayet yapabildim cumartesı çıkacak tır halkalı gümrüğü su bastığı için anca dün çıkabildi.Tam her sey tamam derken busefer de makedonya hava alanında elemanları almadılar şimdi tekrar planlama yapmam gerekiyor,organizasyon yapmaya çalışıyorum

  • john  (23.07.14 15:51:24)
Ameliyat oldum. 10 gün boyunca hareketsiz sırtüstü yatmam, ilaçlarımı aksatmadan almam gerekiyordu. Dün alçım düştü, bandı açıldı. Doktoru aradım ve bu sabah 9 için hastanede sözleştik. Herhalde alçı çıkacak çilem bitecek dedim. Sabah 9dan şu saate kadar hastanede bekledim. Yatarak yemek yerken gün boyu koşturdum koltuk tepesinde uyudum ilaçlarımı alamamam da acımı arttırdı. Sonuç olarak iki dakika önce doktor geldi ve bizim alçıya taktığımız bandı çıkarıp kendisi bant taktı. Tek olay buydu. Bant değişikliği için 7 saat acı çekmişim.
Sinirim geçince bir karar vericem. Ya çok sevdiğim bölümü bırakıp yıllarca sınava hazırlanıp tıp okuycam ve böyle doktorlar yok olana kadar savaş vericem. Ya da bölümüme devam edip bu şekilde hasta yıpratan doktorların hepsini dava ederek paraya para demiycem. Zor seçim.

  • okuyamıyom ben ya  (23.07.14 15:53:00)
sıkıntıdan kendimi parçalamak istiyorum. bugünkü problemim bu.

ayrıca vicky <3
  • dessy  (23.07.14 16:04:03)
@bira sisesi kapagi, beyle mi? d3dsacqprgcsqh.cloudfront.net

@douchebag, dediydim sağa, vicky kim? köpeğin?

@john, hiç de anlamadığım işler ama umarım halledersin. gümrükler vs sıkıntılı bi onu biliyorum.

@okuyamıyom ben ya, çok geçmiş olsun. 2. seçenek daha iyi gibi sanki, hem yola çıkmışsın da zaten anladığım kadarıyla

@dessy, sıkı can iyidir, çıkm... az kaldı, akşama güzel bi yemek ye, bi de film koy :)
  • loveinaflipbook  (23.07.14 16:04:40 ~ 16:06:22)
- şirket "iş arama izin haklarımız" konusunda çakallık yapmaya çalışıyor. giderayak papaz olacağız.

- akşam yapmam gereken bir sürü işim var evde. resmen mesai bitmesin istiyorum bugün, eve gidesim yok.

- babama sinir oluyorum. çocuk gibi. öfkeli bir çocuk ama.

- miles and smilesa üye yapacak birilerini arıyorum. 500 bonus mil veriyormuş son 1 yıl içinde thy ile uçtuysa bu kişi. ya da bir sonraki uçuşu için. 1-2 arkadaşa sordum zaten üyelermiş.

- bir de periyodumda az biraz sapma var, onun stresi ve şişliği hakim dsffgsd
  • neyleyim  (23.07.14 16:07:06)
cık. o plan çok sıkıcı. herkes de tatilde.

  • dessy  (23.07.14 16:07:15)
huzursuzluk var bugün içimde.

  • rock n roll  (23.07.14 16:11:00)
Dun klima carpmisti, hala devam ediyor. Bugun daha kotuyum:) Aksam doktora gidecegim.

  • delifaruk  (23.07.14 16:11:36)
patron ofiste sevişiyo bana dert oldu bence hoş bişey değil ama herkes normal karşılıyo ben sorunluyum sanırım.

  • heee  (23.07.14 16:13:12)
@neyleyim, abbovv gı sen en dertlimiz çıktın :\ evdeki işleri ertele, yarın yaparsın. ben üye olmasaydım olurdum, belki başkası üye değildir burdan. babanı sittiret, babalar acayip şeyler. şirket öyle bişey yapabiliyor mu ki? sen istediğin gibi o hakkını kullanamıyor musun? en kötüsünden birikmiş iznin varsa o da olur galiba. periyodunu frekansını bilemiycem artık, papatya çayı iç asldkjh

@dessy, akşam arkadaşlarla kızlı erkekli kadir gecesini kutluycaz içkili. istersen katıl bize.

@rock n roll, müzik vereyim mi? www.trntbl.me (herkese de aynılarını veriyorum amaçtan bağımsız)

@delifaruk, demek iyi dinlenmedin panpa evde, git bari doktora :)

@heee, belki balon şişirip eğlence yapmıştır kendi kendine. ama hakkaten sevişiyosa ayıp. ofis evden bozma mı? yoksa iş merkezinde falan mı?
  • loveinaflipbook  (23.07.14 16:15:56)
teşekkürler, ama dinleyemiyorum hoparlörü kaybettim, evin içinde kayboldu :)
benim arada olur böyle huzursuzluğum geçmesini umuyorum.

  • rock n roll  (23.07.14 16:19:07)
teşekkür ederim, bugünkü modumla kimseyi sıkmak istemiyorum. size çok eğlenceler!

rock n roll, bi dışarı çıkıp yürüyüştür falan yapsan?
  • dessy  (23.07.14 16:20:20)
@love
yok ya dertli değilim de, yoktan yaratıyorum gibi.
yarına sallayamam evdeki işleri zaten kaç gündür sallıyorum. izmir yolculuğu var hafta sonu, toparlanmam lazım.
haklarımızı istersek alırız tabii de güzellikle verseler, papaz olmasak.
papatya çayı tamam. görürsem söylerim. :P
  • neyleyim  (23.07.14 16:21:39)
apartmanda ama her daire ofis belki bi kaç daire de aile oturuyodur bildiğin sevişmiş adam evide buraya 10 dk kesin karısını aldatıyo ilk iş yerim olduğundan evham yaptım zaten doğru düzgün parada vermiyo çıkmaya yer arıyorum sanırım

  • heee  (23.07.14 16:21:51)
dessy, şimdi dışarıdan geldim pek işe yaramadı, dikkatimi dağıtmam gerekiyor galiba :)

  • rock n roll  (23.07.14 16:23:40)
çok sıkıcı bir gün, yurtdışından gelecek biri için toplantı ayarlamam gerekiyor bir dolu yerle, elim gitmiyor.
taze haber şoför az önce bi ticariye çarpmış, arabanın önü haşat.
(şirket arabası, şirket şoförü yanlış anlama olmasın:))
  • hatunun biri  (23.07.14 16:39:54)
Bay x i özlüyorum yazdığı yok!

Yaz okulu derdi var
  • indescribable  (23.07.14 16:44:16)
@rock n roll, o zaman sen film izle bari diycem ama hoparlörle mi o da? :\

@heee, dostum zaten hali hazırda başka iş arıyor olduğunu umuyorum geçen günkü açtığın duyurudan sonra. sanırım tek yolu bu...

@hatunun biri, ilk telefonu edebilirsen gerisi gelir, tüm gazını ilk telefona yoğunlaştır, çok bişey kalmadı zaten gün bitti bitecek

@indescribable, o yazmıyorsa sen yaz anasını satayım, ne gururluymuşsun :\ ha özel başka bir mesele varsa bilemem, özürümü dilerim.
  • loveinaflipbook  (23.07.14 16:46:36 ~ 16:47:31)
Ay romantik öküzdü aç kalmış romantikliğini yemiş öküz kalmış kısaca!

  • indescribable  (23.07.14 17:11:53)
dün akşam 6 gibi uyandım. sabah 8'de otobüse bindim. buraya gelince de bankaya gitmem ve masa almam gerekiyordu. büyük sıkıntıydı benim için açıkçası, eve dönmüşken yatıp uyumak istiyor insan. 11 gibi eve geldim, 15'e kadar uyudum, sonra da kalktım gittim işleri halledip geldim. şimdilik iyiyim, uykum falan da dağıldı.

yarın sabah iş için 6'da kalkmam gerekecek, akşama doğru da hastaneye gideceğim. muhtemelen birden fazla hormon ve kan testi isteneceği için takip eden günlerde de bu sıcakta, leş gibi terleyerek gitmeye devam edeceğim. sevmiyorum hastaneye gitmeyi, sıkıldım artık.

bugünlük değil ama bu ara canımı sıkan iki şey var benim: birincisi, yazın da etkisiyle, korkunç terliyorum. hep sorundu zaten bu. sabah bavulla metrobüse çenemden burnumdan ter damlayarak bindiğimde ağlamamak için zor tuttum kendimi. "çıkmadan duş aldım lan, deodorantımı da sürdüm, kokmuyorum oğlum tertemizim" diyecektim insanlara ama deli olduğumu düşünmesinler, pis olmak deli olmaktan iyidir dedim.

bir de bileğimin çatlak olduğunu öğrenmiştim röntgen sonucunda 2-3 ay önce. bugün bavulla yokuşu çıkarken çok pis bir ağrı girdi ayağımda bileklik olmasına rağmen. hafiften sızlıyor hala. ümidimi kestim, hiçbir zaman koşamayacağım sanırım.

ulan 20 yaşındayım daha, bari 60 falan olsaydım hiç değilse emekli maaşım olurdu torun morun olurdu. öroyin yüklesem bu kadar sağlık sorunu yaşamazdım 2 senede. bıktım aq ben artık hiçbir şey düşünmeden insan içine çıkabilmek, desteksiz aletsiz edevatsız normal yürümek normal terlemek falan istiyorum lan. zaten asosyalim iyice eve kapandım, iyice yalnızlaştım, iyice kafayı yedim.
  • pescador  (23.07.14 17:17:08 ~ 17:20:05)
@love; uygulama harika bence, devamını bekliyoruz :)

bende bir değişiklik yok. bayram için ailemin yanına gitmek üzere biletimi aldım az önce, sevindim az da olsa. yarın da hacıbekirden lokumumu aldım mı tamamdır:)

edit: herkeslere mutlu, neşeli bayramlar şimdiden. tüm dertleri unutalım bayramda duyuru, ağzımız yüzümüz şekere, çukulataya, tatlılara bulanana kadar doya doya tadını çıkaralım emi! :))
  • lambada  (23.07.14 17:22:06 ~ 17:25:52)
bel soğukluğu kaptım. :( ya kısır olmuşsam :(((( yarın iğne vurulucam ve ilaç tedavisi olacak. hadi hepatit olmuşsam. :((( hiv den korkmuyorum çünkü hayat kadını eskort vs. değil üniversite öğrencisiydi birlikte olduğum hatun. :((((

  • iiiiiiiiiiii  (23.07.14 17:24:33)
Feedback: Iyilestim, suan gayet iyi sayilirim:)

  • delifaruk  (23.07.14 22:11:42)
geç gelen cevap ve son tikler için pardon.

@indescribable, e o zaman niye özlüyorsun ki?

@pescador, dostum terin tedavisi vardı sanırsam, kilo nedeniyle mi terliyorsun? ben bir 15 gün boyunca böyle oldum, nedenini hala bilemiyorum, hormonal olabilir hakkaten. ama sonra eski halime döndüm çok şükür, umarım seninki de geçer. bir de çatlak bilek için sadece bileklik mi verdiler? ayak kolay iyileşmese gerek, daha detaylı bir tedavi olması gerekmiyor mu sanki?

@lambada, senin program güzelmiş :) lokum gibi bir tatil ve bayram geçirirsin umarım!

@iiiiiiiiiiii, dostum işte kondom kullanmayı asla unutmayacağın bir badire atlatmışsın, umarım sıkıntısız atlatırsın, tedaviyi ve kontrolleri aksatma. geçmiş olsun :\

@vicky, lan yerim o ne?! :) ama kumuna işememesi garipmiş hakkat.

@delifaruk, geçmiş olsun! :)
  • loveinaflipbook  (24.07.14 08:47:44)
www.hurriyet.com.tr

Engin Öksüz, birlikte maç yaptığım, şirketin şoförü çocuk. gel de bunu çöz.
  • [silinmiş]  (24.07.14 13:36:57)
şirketteki pos cihazı çalışmıyor.. teknik servisi aradım. ha geldik gelicez derken saat 2 oldu. yapılması gereken mail order tahsilatlar var. yapamıyom

bi de 15bin tl lazım.acilinden.
  • monreve  (24.07.14 13:41:29)
bugünkü sorunum da kbb için doktora gittim. burnuna endoskopiyle bakayım dedi. hiç uyuşturmadan kamerayı burnuma soktu, çok canım yandı, ağladım. birkaç saniye sürüyor ama çok kötü oldum. anesteziyle yapılıyomuş normalde, ama 3-4 saat kendine gelemezsin o yüzden böyle yapıyorum dedi. başını hareket ettirme burun kemiğin kırılır dedi. iyice korktum. düşünsene o acıyla kafanı hareket ettirdiğini. çok kötüydü.

  • rock n roll  (24.07.14 13:45:07)
doktor sana süreci anlatmadı mı? böyle böyle olacak, canın yanacak diye? şaka gibi. nefret ediyorum öyle doktorlardan. çok geçmiş olsun rock n rollcum.

douche, :(
  • dessy  (24.07.14 13:46:33)
@douchebag, hayat ne kadar garip, 1dk sonramız belli değil :(

@monreve, yedeğiniz yok mu? :\ çok sık bozuluyorsa bir adet yedek bulundurmakta fayda var.

@rock n roll, büyük geçmiş olsun, o doktor da layığını bulsun tez vakitte. eşi, çocuğu, akrabası, arkadaşı falan çıkarsın acısını.
  • loveinaflipbook  (24.07.14 14:05:41)
@1a2b3c4d, şimdiden geçmiş olsun, hadi iyisin kurtulucan! :)

  • loveinaflipbook  (24.07.14 16:54:00)