A$k

ilk görüşte aşka inanır mısınız ?

neden ?

20-25 yas arasında inanırdım. Artık esra ceyhan modundayım arabası var mı, evi var mı? haha.

  • anonymice  (22.07.14 19:57:48)
İlk görüştekine değil, ilk duyuştakine inanıyorum. O da tam ilk duyuş değil, ilk duyuşlar silsilesi, ilk 20-30 duyuş diyelim.

  • aychovsky  (22.07.14 19:59:06 ~ 20:49:17)
Ilk görüşte aşk=coşmuş hormonlar=geçer.

Birikerek gelen aşk=tanıdan yenmez=gerçektir.
  • pandispanya  (22.07.14 20:00:38)
evet. çünkü doğal. yani düşüncelerden bağımsız hormonal tepkiler. gerçek yani.

  • hohoya  (22.07.14 20:03:10)
14-19 arası olabilir sonraki yaşlar için anca dizilerde filmlerde

  • paltar yuyan masin  (22.07.14 20:15:49)
26 yaşımdan gün alıyorum. 2 sene önce inanıyordum ama artık zor geliyor.

  • false pretension  (22.07.14 20:17:19)
insanlar bir kez aşık olur bir den cok kez aşık oldugu sanar diye bir söz vardi.

sanirim sevmek ile aşık olmayi karistiriyoruz.
bzi kizlar harbiden cok guzel.
sevmemek elde degil.
ama aşık olmak icin sadece guzel olmasi yetmiyor anasi satiyim.

o yuzden inanmiyorum.
  • kutsalbok  (22.07.14 20:18:46)
eskilerden bi anımı anlatayım, üni 2 deykene bi arkadaşım vardı o zamanlar 20 yaşındayım o da 24, iyiyiz hoşuz 1,5 sene bu şekilde gitti duygusal bişey yok sonra bi gece resimlerine bakarken buldum kendimi napıyorum lan ben dedim, bi gece de oldu resmen artık hormonal midir bilmiyorum resmen hissettim aşık oldugumu ama bi taraftan da biliyorum ağzıma sıçılacagını :) peşinden amerikaya bile gittim, kelimenin tam anlamıyla da sıçtı ağzıma, iki senede öyle sevdim, şimdi düşününce komik geliyor ama yapacak bişey yok. uzun lafın kısası aşkın yeri ve zamanı olmuyor. yaş oldu 27 keşke aşık olsam öyle diye bekliyorum, galiba bu iş saflıkla orantılı. soruya tam cevap olmadı ama yazasım geldi :)

  • mirty  (22.07.14 20:47:59)
ilk görüşte aşka inanmam, zamanla gelişen aşka inanırım.

  • [silinmiş]  (22.07.14 20:51:10)
ilk görüşte aşk var. çünkü bahsedildiği gibi bazı kızlar çok güzel. ilk görüşte aşık olurlar, tanıdıkça severler, aşkları perçinlenir. erkekler olaya önce şekilsel yaklaştıkları için..

  • mandalina kokusu  (22.07.14 21:17:01)
İlk goruste ask değildir o ask olsa duramazsin boyle saçma salak bi insan oluyorsunuz e ilk defa gördüğün biri içinde saçma salak olunmaz.

  • prinkipodelisi  (22.07.14 21:28:18)
Evet, tanıdıkça şekillenir ama. İçi boş bir teneke değilse zamanla güzelleşir. İçi boşsa zaten aşk hiç var olmamıştır.

  • elikası  (23.07.14 10:29:38)
ilk görüşte aşk diye birşey yoktur..

tutkularının esiri olmak vardır o an için..
  • mustee  (28.07.14 16:10:29)
ya vardır belki oluyordur öyle bir şey ama ben ilk görüşte aşık olamıyorum. mesela bakıyorum inanılmaz güzel bi hatun. tanışınca ama saçmasapan biri olduğunu fark ediyorum falan.

bende ağır ağır oluyo. şarkılarda da aynı durum söz konusu. öneriyolar mesela. dinliyorum. güzel değil ya deyip kapatıyorum. ertesi gün canım sıkılınca tekrar açıyorum. yine beğenmiyorum. birkaç gün böyle geçiyor. sonra hastası oluyorum şarkının.

aşkta da aynı şekilde oluyo. konuştukça, gördükçe, sindirdikçe aşık oluyorum. tanıdıkça aşık olacağım çok güzel bir kadın görürsem, o zaman ilk görüşte aşık olmuş sayılabilirim belki.
  • pescador  (28.07.14 16:20:16)