yds sinava girilecek yerler belli oldu mu

esim fotografinin suresi doldugu icin mecburen basvuru merkezinden yapti basvurusunu. ona orada soylemisler surda girecekseniz sinava diye. okulun adini vs vermisler yani acikca, sinav merkezi olarak degil.

ben yurt disinda oldugum icin mecburen postayla yaptim basvuruyu. sistemde basvurum yapilmis olarak gorunuyor ama sinava girecegim yer konusunda her hangi bir bilgi yok.

sistemden ya da basvuru merkezinden basvuru yapilinca hemen oyle cikiyor mu sinava nerde girilecegi? sizinki de belli oldu mu? oyleyse benimki niye belli degil hala 1 hafta olmus olmasina ragmen?

daha başvurular bile bitmedi

  • calzoncillos  (22.07.14 17:55:36)
daha belli değil. sınavdan bir iki hafta kadar önce belli olur.

eşinize o bilgiyi nasıl verebilmişler hayret.
  • elorelia  (22.07.14 18:10:39)
ankarada mıydı eşiniz?
orda 2 merkezde sınavlar elektronik ortamda yapılacakmış deneme amaçlı olarak. yani listeningli filan. onunla alakalıdır belki.

  • akare  (22.07.14 18:20:51)
yok ankara degil. neyse nasilsa var daha sinava.

ona torpil gecmisler heralde :)
  • halanne  (22.07.14 18:42:00)