Hadi teyit edelim -US Bedenleri

50 kere baktım ama içime sinmiyo. Türkiye'de 36 beden giyen birisi, Amerika yörelerinden elbise almak için 4 numara elbise seçerse doğru olur dimi dimi dimi?

edit: aslında 34'le 36 arası kalıba göre değişiyorum. aslında göğüs-bel-basen mi bakmam lazım? Şimdi kesin olmiycak. Çıldırıcam :(

Evet beybili.

edit: hangi markadan alıyorsan onun kalıplarını araştır netten ona göre al. markadan değilse artık yapacak bir şey yok. 36 al, 34 alma ki büyük gelirse daralttırabilesin.
  • harekatamiri  (22.07.14 13:09:55 ~ 13:21:33)
Beden olculerinin cm cinsinden karsiliklarini bulup olculerinizle kiyaslarsaniz kesin cozum olur.

  • ay nov kung fu  (22.07.14 13:20:34)
34-36 arasi bedene sahibim ve 4 beden bende 42 beden etkisi yaratiyor. kaliba gore degismekle birlikte 1-2 ya da s-xs bakin derim.

  • 65 derece  (22.07.14 13:44:15)
İstanbul'dan aldığım Size 12 ayakkabıya güvenip Amerika'dan ayakkabı getirttim. Bir parmak boşluk oldu. Sitelerde genelde beden yorumları oluyor. Onlara bak derim.

  • arnold schwarzeneger  (22.07.14 13:50:43)
@65 derece, peki üst beden ölçülerin ne durumda? Ya vücudum saçma benim, o yüzden pimpiriklendim. Belime göre seçsem göğüsten ve kalçadan dar gelecek. Göğüs ve kalçaya göre seçsem, belden bol gelecek diye.

  • pandispanya  (22.07.14 13:53:04)