Güvenli Car Pooling sitesi (Türkiye içi)

selamlar,

bir arkadaşımı istanbul'dan izmir'e göndereceğim. kendisi yabancı ve kadın. dolayısı ile pek de bilmiyor buraları. otobüsler tıklım tıkış dolmuş, geç davranmış bilet almaya, ben çoktan almıştır diye tahmin ediyordum.

aklıma car pooling geldi. var mıdır bildiğiniz şöyle güvenli car poolin siteleri? kullandığınız, memnun kaldığınız, vs vs.

yolyola.com

kullanmadım ama şu sıralar en popüleri bu sanırım.
  • sir gawain  (22.07.14 10:20:02)
Güvenin siteyle ne alakasi var, en güvenli siteyi de güvenilmez insanlar kullanabilir. Bir site kendi kullanicisina nasil kefil olabilir ki. Bence o ise hic girme. Bir insan gayet makul ve güvenilir olabilir ama yolda her an fikir degistirebilir. Otobus, ucak bulamazsan ve baska güvenilir yöntemin yoksa bir araba kirala ya o kendi kiralik arabayla gitsin, ya sen birak, ya da cok güvendigin tanidigin biriyle cöz bu isi. Türkiyede car pooling e güvenme

  • emrahday  (22.07.14 11:54:32)