çalışma masası vol.2

bilen bilir, çalışma masası yapmaya heveslendim

fotoğraftaki gibi bir çalışma unitem olsun, çok tatlı görünmüyor mu :D:D

bu şekil L masa bulabilir miyim? ikeadan alma masalarla L formu oluşturmak istemiyorum, ikea çok dandik.

git marangozdan istediğin ölçülere göre L masa kestir anlar zaten. bide işte koçtaştan falan 5 tane istediğin renk, biçimde masa ayağı al tamamdır

  • dqepb  (21.07.14 12:04:17 ~ 12:04:31)
dün bir tane marangoza sorduk, 600 lira dedi çüşünüz!!! başka marangozlara da sorayım bari.

  • füt  (21.07.14 12:07:00)
ikea'dan aldığım bir L masa var, 4 seneyi geçti sanırım gayet sağlam, mutlu mesut çalışma hayatımıza devam ediyoruz (istersen fotograf atabilirim)

  • ezeriko  (21.07.14 12:07:40)
duvardaki WB şeyisi "that's all folks" yazılı şey güzelmiş.

  • AWD  (21.07.14 12:13:53)
koçtaşta masif raf plakaları var, 2 tane istediğin ölçüye uygun alıp ya da kestirip ister basit bi menteşeyle alttan 2 noktadan birleştirir kısa tarafını açılır kapanır bi masa yapar istersen de marangoza götürüp havya için deldirebilirsin bağlantı yerini. sabit istiyosan düz bi bağlantı da yapabilirsin masanın altından. sonra da ister boya, ister vernikle ve hoşuna giden masa ayakları alıp tak.

  • wrench  (21.07.14 14:20:10)
@wrench annem de böyle bişiler yap diyor da, sanki istediğim şekilde olmaz gibi geliyor

  • füt  (21.07.14 14:22:46)
böyle bir masayı ikea dışında daha sağlam nerde buluruz? ikeadakiler hiç stabil değil, takır tukur oynayıp duruyorlar.

  • kamera motor  (21.07.14 14:26:49)
elini yatkın hissetmiyosan yapma tabii ama masif ahşap güzel bi cilayla ikeadakilerden daha şık durur.

  • wrench  (21.07.14 14:32:02)