online dizi izlerken hızlandıran eklenti?

dostlar bana böyle bir şey lazım. dizi izlerken 1,5x hıza çıkarabileyim mesela. ama fast forwarddan bahsetmiyorum. ses, alt yazılar yine akacak ama hızlı akacak. google'a yazınca alakasız bir sürü şey çıkıyor, verimli arayamadım. böyle bir eklenti biliyor musunuz? firefox ve chrome kullanıyorum.

pek bir sey anlamadım gerçi sorudan ama du bakalım. online izlerken değil de indirip izleyince, gom player ile hem altyazıyı hem de sesleri hızlandırma islemlerini yapabilirsiniz.

  • ufukcel  (21.07.14 11:39:19)
evet biliyorum, birkaç kez öyle yaptım ama bana internet siteleri için çalışan bir şey lazım, dizi örnek sadece. gom player'ın yaptığı hızlandırmayı flash player için yapan bir eklenti arıyorum yani.

  • kül  (21.07.14 11:42:00)
şöyle bir şey buldum, işe yarayacak gibi. eklenti değil program ama olsun.

www.enounce.com
  • kül  (21.07.14 11:48:16)