Açılmak açık konuşmak vb.

Şimdi belki ne amatör adamsın falan diyeceksiniz ama sizlere danışasım geldi gençlik.

ben bir kızdan hoşlanınca bişiler içelim mi diye davet ediyorum mekana. tabi önceden az çok sohbetim olan biri. kahveleri yudumlarken "havalar da soğudu"dan başlayıp süregelen bir sohbet oluyor. sohbet boyunca uygun anı yakalayım da "havalar da soğudu - evet ben de bu arada senden hoşlanıyorum" diyemiyorum. diyememem normal mi, demeli miyim? ilk buluşmada mı denmeli, 2. de mi? yoksa hiç denmemeli hissedilmeli mi? emin olamadım. kararsızım panpalar.

hele fikir verin la.

hiç denmemeli. senden hoşlanıyorum ne la? zamana bırak olur o işler

  • dinsiz adam  (20.07.14 21:24:32)
Vücut dili diye bir şey var.

  • arnold schwarzeneger  (20.07.14 21:51:46)
geri kafalı olabilirim ama ben söylenmesinden yanayım bu tarz şeylerin. pat diye de söyleyebilirsin, belli bir zamanı yok, bekleme boşa.

  • devilred  (20.07.14 21:54:40)
pat diye söyle. ama korkutmadan. bağırmadan. doğru bir sesle, yüzüne bakarak de.

  • hohoya  (20.07.14 21:58:01)
kızın yapısı önemli... zamana bırakmak, birlikte zaman geçirmek daha iyi gibi. sende tereddüt oluştuğuna göre.

  • sonsuz sevgilerimle  (20.07.14 23:12:58)
deme.
onun yerine bunu hissettiren cümleler kur

  • rakicandir  (21.07.14 01:07:43)