washington dc'nin tehlikeli bölgesi

biri belirtmişti ama unuttum şimdi washington'a gitme durumum var, gidince oralara gitmeyeyim.
nw, ne ,sw, se bölgelerinden hangisi çok tehlikeliydi? özellikle uzak durmak gerekir? bir de downtown yerine maryland mi yoksa virginia tarafında mı kalmak daha mantıklı olur?

valla konuyla alakasiz biraz ama sıpaydırmen çigzi filiminden queens'i biliyorum

  • rhollor  (20.07.14 20:02:56)
dc dediginiz yer zaten uffacik yer. icinde tehlikeli bi bolge yok hic. dc icinde kalirsaniz her yere gonul rahatligiyla gidebilirsiniz. ama genel olarak ben ne sevmiyorum.

sadece dc den degilde va ve md dahil bahsedersek, virginia'da alexandria'nin guneyine inmemek lazim potomac kiyisi boyunca.

downtown zaten asiri pahali. kiraya gucunuz yeterse dupont circle, foggy bottom cok keyifli yerler.

va-md arasinda tercih yaparken ulasimi dusunmek lazim. yasam standari ve guvenlik acisindan arada cok bir fark yok. belki va, maryland'e gore bir tik daha zengin ve dolayisiyla daha pahali bir yer.

halanne dc'den bildirdi.
  • halanne  (20.07.14 20:49:02)