gözümü sinek yedi

yemiş sanırım, görmedim ama uyandığımda gözüm şişmişti. sinekten de kan çıktı. arpacık da olabilir ama sağ kaşım 2 metre havada resmen.
antibiyotikli pomad sürdüm ama üstten sürdüm, içine değdirmeye huylanırım.
kremi emince de pamukla çay sürcem.

2 saat sonra yemeğe davetliyiz, geçer mi bu? tavsiyeniz var mı?

of ya çok çirkin görünüyorum.

doktora danışmadan krem sürmeseydin, bir terslik çıkabilir.

küçükken göz kapağımdan arı sokmuştu, şişik 1 hafta boyunca inmemişti.
  • 9464  (20.07.14 17:53:56)
hemen geçmez ki. ben de çay diyecektim.

  • rock n roll  (20.07.14 17:54:44)
doktorların bi halt bildiği yok, en azından benim gittiklerimin yoktu.
en son gözüme sigara dumanı kaçıp şiştiğinde 1,5 yıl kalmıştı. steril su haricinde de bişey vermemişlerdi. hatta bi tanesi bi halt bulmayınca 0.25 astigmat yazmıştı.

kocakarı yöntemleri bile daha mantıklı onlara gitmekten.
  • seksen9  (20.07.14 18:02:36)
keps koymalıydın bence. arpacıksa sarımsak sürmek iyi gelir. ama iki saate geçmez yani.

  • elorelia  (20.07.14 18:06:29)
çok çirkinim koymam :) o kadar tanıdık var, sevgili var.

ama kirpik dipleri aynı bunun gibi www.hemensaglik.com
sadece kırmızı değil ve kaşa kadar yaygın. o yüzden kaş havada
  • seksen9  (20.07.14 18:16:33 ~ 18:21:18)
terramycin göz pomadı dicem de pazar günü nöbetçi eczane falan yalan.

şiş inmez.
  • indescribable  (20.07.14 18:52:50)
stafine ve zylet göz damlaları, geçmiş olsun.

  • surfile  (20.07.14 19:13:48)
Benim ameliyatlı gözümden sinek isirmis gözüm kapanacak kadar sismisti. Alerji için kullandigim göz damlasi vardi onunla şişlik 2 saate inmiş gözüm eski haline gelmese de daha normal görünür olmuştu.

  • balik kraker  (20.07.14 19:16:51)
ben de buz koydum sürekli, dayak yemiş gibi değil de çok ağlamış gibi görünüyo.

@balik kraker benim göz de çok hassas, rimele bile alerji yapıyo bazen. o damlanın ismini hatırlıyon mu? yanımdq bulunsun.
  • seksen9  (20.07.14 21:19:32)
Maalesef, bir de o tip damlalardan çok kullandim. Üstünden de yollar geçince hatirlamam mümkün değil ama.eczaciniz yardimci olur.

  • balik kraker  (22.07.14 19:47:04)