web sitesi yaptırabilegim ajanslar

merhaba
en genel hatlarıyla dinamik-içerik yönetimi olan, üyelik hizmeti verecek , buradaki üyelik hizmeti iki-üç türlü olacak hem web sitesinde bahsigeçen hizmeti alan kullanıcılar için hem de o hizmeti veren kullanıcı için ve bunların takibini denetimi yapacak olan bir ya da daha fazla olabilecek olan admin hesabı.
3 biriminde siteyi kullanım ve kısıtlamaları farklı olacak.

şimdi sorular
1- istanbul içinde yukarıdaki işi sorunsuz yapabilecek ajans tavsiyeleriniz nedir?
2-ortalama ne kadar bir bütçe tutar
3-boşver ajansı eli çabuk kaliteli iş yapan freelance çalışan tanıdığım var diyorsanız tavsiyeniz nedir?o kişi sizseniz referans olarak yapmış olduğunuz işlerin sitelerini rica edeceğim
buradan ya da mesaj yoluyla lütfen iletişime geçiniz

Teşekkürler

1. kendini illa para harcayam, sifirdan yaptircam diye sartlama. eger istegine yanit veriyorsa hazir paket al.

2. eger maddi olarak koymayacaksa content management, seo ve tasarimi ayri ayri yerlere yaptir. herseyi yapan adamlarin verecegi hizmetten pek hayir gelmiyor. gerci kurumsal, referansi bol biyer bulursan olur.
  • mayeskuel  (20.07.14 10:46:06)
@mayeskuel
tam da dediğiniz gibi kurumsal, referansi bol biyer lazım bana

  • arafa  (20.07.14 10:51:43)
Webloji diye bir ajans var,web sitesi yapıyorlar.Arkadaşım orada çalışıyor yönlendirebilirim isterseniz.

  • crime girl  (20.07.14 12:41:06 ~ 12:42:25)
Clickon bu dediğiniz kriterlere uyan bir ajans. Genelde kurumsallarla çalışırlar ama yine de şansınızı denemek için bir mail atın derim. clickon.com.tr

  • evliyacelebi  (08.09.14 15:16:57)