[]

Pazar nereye gitsek

İyi akşamlar duyuru ahalisi,

Yarın denize gidelim diyoruz yavukluyla ama ne tarafa gitsek bilemedim. Konum izmir, yarının pazar olmasından dolayı çeşmeyi falan direk eledim dehşet dolu olacak muhtemelen oralar. Foça belki olabilir, güzel koylar var diyolar ancak ben öyle bi koy bilmiyorum orda. Belediyenin yassıca adaya seferi var ama muhtemelen orası da insan kaynayacak. Sizin bildiğiniz sakinli denizli mekan var mıdır ?

Not. araba yok, bisiklet var ama(foça koyları için gerekir belki)

 
Mordoğan ayıbalığı koyunu bi araştırın üçkuyulardan giden dolmuş var


  • zxcv  (19.07.14 22:41:44) 
özdere


  • hayal fazlasi  (19.07.14 22:50:02) 
Karaburun


  • sapkasiz cikmam abi  (19.07.14 22:52:08) 
Foçaa!


  • dokuz numara dort yildiz  (19.07.14 22:53:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.