facebookta arkadaş olmayan kişiye mesaj atmaca takip edebilmece

meraba arkadaşlar..

birisine faceden mesaj atmak istiyorum.bu mesaja duyarsız kalmıyacağını düşündüğüm birisi. fakat muhtemelen kadının "diğer"kutusuna gidicek bu mesaj.ve görmiycek.

kendisiyle hiç ortak arkadaşımızda yok.eklesem kim bu diycek.zaten mesaj dışında eklememe gerek de yok.önemli olan mesajı okuması

ama bu kişi takip edilebiliyo.ben faceden pek anlamıyorum bu arada.ama herkes takip edilemiyo bence.ya da bilmiyorum.bunun atıcağım mesajı görebilmesiyle alakası var mı sizce ?

ve şu 50 kuruş ver diğer kutusuna gitmesin safsatası hala devam ediyor mu ? o nasıl oluyor ki ?

aydınlatırsanız sevinirim :///

şimdiden teşekkürler...

Diğer klasörüne düşecek'in yanında daha fazlasını gör'e basarsan, kredi kartından tahsilat karşılığında 2-3 lira gibi bir paraya gelen kutusuna mesajını düşürebilirsin.

ortak arkadaşının olup olmaması da fiyatı etkiliyor olabilir.
  • redsvienas  (19.07.14 21:15:54 ~ 21:16:15)
valla bana da inbox'a düşüyor hep. Bir arkadaşını silip dene istersen.

  • oğlum çok zor lan  (19.07.14 21:55:50)