pegasus internet sitesi

yahu mallık bende mı? bu devam tusu nerede?

tarayicinin arayuz motoru, flash/java playeri vs.. patlamis olabilir. baska tarayicidan dene.

  • mayeskuel  (19.07.14 19:23:16)
uc ayrı browserdan denedım. sınır hastası oldum

  • anneke  (19.07.14 19:23:52)
İsim yazan kısmın aşağı scrool edilebiliyor olması lazım.

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (19.07.14 19:27:08)
Webden ben de yapamadım, mobilden yaptım.

  • nereye bu gidis  (19.07.14 19:28:24)
ön belleği temizleyip tekrar gir siteye.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (19.07.14 19:28:55)
belki sana ozel cikarmiyordur. ne bileyim pegasus deyince hersey beklenebilir. bi de hidemyass, spotflux vs..den baglanmayi dene. o'da olmadi ctrl+u daha sonra ctrl+f yapip arama kutusuna devam yaz. belki nerelerde oldugunu gorebilirsin.

  • mayeskuel  (19.07.14 19:29:25)
gecen bende de ayni sorun oldu. on-line destek hattindan yardim istedim. on bellek cookie falan temizleyin dedi. zaten cevap vermeleri de yarim saati buldu. ugrastim ugrastim olmadi. en sonunda baska bilgisayardan aldim bileti.

  • nicki martin  (19.07.14 19:40:22)
scroll edılemıyor valla ne gerzekler ya, ac kapa yaptım cookie temizledim. bır sey degısmedı mk sınır hastası oldum

  • anneke  (19.07.14 19:44:15)
bazen adblock yüklü ise göstermiyor. onları iptal eidp açmak lazım oluyor.

PS: müşteri hizmetleri hiçbir şeyden anlamıyor. Ne sorsanız ' kapatıp acmayı deneyin ' diyorlar. Ulan kapatıp açınca da bilet fiyatı değişiyor işte, anlasana Pegasus.
  • hematoz  (19.07.14 19:47:44)
hıcbır sey degısmıyor ya.

  • anneke  (19.07.14 19:50:09)
ben birçok farklı browserdan deneyip başarılı olamayınca üye olup öyle alabildim. çat diye çözülüverdi problem.

  • phoera  (19.07.14 21:10:57)