Lg G2 kullananlar bir bakabilir mi

iphone'dan bu telefona geçmeyi düşünüyorum. iphone'daki en büyük sıkıntılarım wirelessın ve mobil operatörün az çekmesi. bu konuda lg nasıl?

turkcell'in 3 çektiği yerde iphone 1 çeker genelde. wifi ise biraz mesafe girsin bağlanmaz. bu konularda kıyaslama yapabilir misiniz?

denizli, avea, lg g2.
şebeke çekme sıkıntısı yok.
wifi işi biraz ilginç, bir ara çok sıkıntı oluyordu, şimdi azaldı. ama bunun nedeni muhtemelen kedim modemin üzerinde gezinmeyi sevdiği için antenlerin dik durma şansının olmaması. sanırım bir şekilde kör noktada kalıyorum bazı durumlarda. çünkü başka wifi bağlantılarını gösteriyor bu sırada telefon.
denizli merkezde 3g'de sıkıntı yok, ama uzaklarda 2g biraz yavaş tabi doğal olarak, gerçi bu avea'dan kaynaklı.
  • yalnux  (19.07.14 11:20:10 ~ 11:21:24)
kesinlikle yaşamayacağınız sorunlar. şimdiden hayırlı olsun

  • odiyus  (19.07.14 11:21:42)
hem iphone hem lg g2 kullanıyorum. lg g2 hemen her konuda kesinlikle daha iyi. sadece kamerada sanki yeterince başarılı değil gibi geldi.

wifi, mobil internet bağlantısında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. sanırım biraz da operatör ve bulunan konum ile ilgili.
  • gogu delen adam  (19.07.14 11:29:33)
4.2 de azcik anten sorunu vardı ama 4.4 te tamamen giderildi

  • fatihdr  (19.07.14 11:35:45)
wifi gayet iyi çekiyor ama mobil operatör az çekiyor gibiydi bende.telefon güzel ama uzun kullanacaksan al derim.çünkü değeri her geçen gün inanılmaz şekilde düşüyor.

  • alexsei  (19.07.14 11:37:11)
iPhone 5s kullanıyorum. LG G2 wifi'da sürünürken iphone ile 10 mbit hız alıyorum. Ayrıca G2'nin kamerası düşük ışıkta gerçekten çok kötü.

G2'nin 2 beğendiğim yönü ekranı ve fiyatı.
  • fuzzy olmak istemistim  (19.07.14 12:49:34)