bitmeyen kartuş kullanan var mı

almayı düşünüyorum kimi aşırı övmüş kimi itin götüne sokmuş. bi orta yol yorum yok. kullanan var mı ciddi ciddi.. nasıldır.

Kullanıyorum. Garantisi yok, şuan kullandığım sistem takır takır çalışıyor hiç sorun yok. Daha önceki de yazıcıyı bozmuştu. Yazıcılar çok pahalı olmadığı için umursamıyorum açıkçası, 100 liraya alınıyor nasılsa.

Düzenli çıktı almıyorsan randımanlı değil. Ayda 1 çıktı alacaksan önce başlık temizleme vs yapmak gerekiyor. Ben en son cescesor.com'dan aldım. İyiydiler.
Biraz pis iş tabi. Açıkçası şuan yazıcı alacak olsam şunu alırım: www.hizlial.com

Uğraştığıma değmez yani. Benim ihtiyacımı karşılar, orjinal kartuş çok da ekonomik. Daha ne olsun.
  • onexey  (19.07.14 05:41:03 ~ 05:48:25)
epson xp 105 te kullanmıştım. İşini görür, güzel bir icattır.

  • anonymice  (19.07.14 05:56:01)
sürekli çıktı alacaklar için epson L100-L110'lar iyi dediler ama alıp deneyemedim. kullananlar memnun.

  • pccopath  (19.07.14 10:37:36)