Bu havada mont giymek

İyi haftasonları sevgili duyuru mensupları. Size bir sorum var. Başkalarının görüşlerinden dolayı kendi davranışımı değiştireceğim pek yok da merak ediyorum. Bu havada montla gezen birini görseniz ne düşünürsünüz? Millet parmak arası terlikle, şortla geliyor okula. Ben kışın giydiğim kot pantolonumu, yine kışın giydiğim gömleğimi ve ince bir mont giyiyorum okula gelirken. Hepsi de siyah, gri falan. Arada bir mavi gömlek veya lacivert, bordo tişört falan giyiyorum. Mont bana güven veriyor sanki. Bir de cebinde bir sürü şey var anahtar, ıslak mendil, kuru mendil, kulaklık, sakız, çakmak falan gibi.

Bir de çok dikkat çeken biriyim, 1.90'dan fazla boy var ayıptır söylemesi. İnsanlar bana bakıyor falan, ben de kendimi bir garip hissediyorum.

Ne düşünüyorsunuz siz montla gezen birini görünce? Bu ne giymiş aq bu havada, vaay bu havaya rağmen giyimine özen gösteriyor, hasta olmuş heralde gibi şeyler mi düşünürsünüz?

deli sikmiş galiba derim.

  • mattiadestro  (19.07.14 00:27:31)
engincan sen misin?
www.turkiyegazetesi.com.tr

  • rakicandir  (19.07.14 00:28:46)
deli +1

  • yapma volkan  (19.07.14 00:28:51)
Bu havada mont mu giyilirmis aq derim.

  • hurma  (19.07.14 00:30:27)
terlemiyor mu bu insan diye düşünürüm.

tişort yerine mont giyersen gereğinden fazla terlersin ve daha çok kokarsın. sen farketmesen bile çevrendekiler farkeder. yazık günah.
  • elorelia  (19.07.14 00:36:23)
mont giydigin icin sana bakiyorlar bence. yarin montsuz dene

  • exlibris  (19.07.14 00:37:47)
Ahahahah ilk 2 cevap...

Mont giymemin bir sebebi de arabanın koltukları deri olduğu için arabada geçirdiğim süre içerisinde sırtım hava almadığı için ıslanıyor sırtım. Mont giyince öyle değil ama, terlemiyorum.
  • aguilas negras  (19.07.14 01:05:18)
Vallahi de terden kokarsin. Pişik olursun.

  • letheavendangered  (19.07.14 02:31:27)
şişman ve kilolarını gizliyor diye düşünürüm.

  • 3003  (19.07.14 02:40:49)
Sırf ter koktuğum sanılmasın diye bundan sonra montsuz gezeceğim galiba. Tişörtün üstüne giymem zaten de gömleğin üstüne tamamlayıcı bir etken oluyor mont, o yüzden seviyorum.

Şişman değilim. Hatta 4 kilo verirsem askere gitmeyecek kadar zayıf oluyorum.
  • aguilas negras  (19.07.14 04:37:34)
Dişiyse "regl olmuş haspam" der içses.

  • werblanca  (19.07.14 05:02:13)
Hangi şehrin neresi olduğuna bakar. İstanbul'da eskiden Üsküdar'da pişim pişim pişerken şimdi Beylikdüzü'nde yaylada gibi yaşayabiliyorum. Eğer Karadeniz taraflarında yaylak bir yerse "Hmm, üşümüş" derim. Sıcak bir yerse "Ben üşümüyorum, ona ne oluyor" derim. Zira tanıdığım en çok üşüyen insanlardan biriyim.

  • aychovsky  (19.07.14 05:11:33)
(bkz: montla sıç)

  • tut i mucize i guem  (19.07.14 05:45:45)