[]

refresh goz damlasi

gozlerim kuruyor pc basinda

refresh benzeri eczaneden recetesiz hangi tek dozluk damlayi alabilirim?


 
eyestil


  • helenart  (18.07.14 13:29:58) 
Visine. Gerçi onun için de reçeteyle satılıyor diyorlar ama benden hiç reçete istemediler.


  • angelus  (18.07.14 13:33:58) 
oculotect


  • inheritance  (18.07.14 13:35:38) 
yıllardır kullanan biri olarak eyestil, refresh vs her türlü suni gözyaşını denedim. tears naturale free en iyisi


  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (18.07.14 13:38:08 ~ 13:38:42) 
tears naturale free


  • instant crush  (18.07.14 13:39:29) 
visine ve eyevisol reçeteye tabidir. alana da pek iyi gözle bakılmıyor. Eyestil +1


  • deneme2  (18.07.14 14:14:17) 
visine ve eyestil'in göz kuruluğuyla alakası yoktur. suni göz yaşı damlası olarak adı geçen herhangi birini reçetesiz kullanabilirsiniz. refresh gibi.


  • cubuk kraker  (18.07.14 14:19:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.