50 liraya klasik gitar -

Selam.

Yazlıktayım. Param kalmadı. Gitarım evde kaldı.

Gitarımı ankarada bırakmak zorunda kaldım. Kargo riskini alacağıma burada yeni bir gitar almayı düşünüyorum. İnternet üzerinden bir gitar alayım diyorum ama mantıksız mı düşünmeden edemiyorum.

Fikir ve önerilerinize açığım. 50 liraya gitar mı olur pezemenk derseniz ona da hazırım. Şimdiden teşekkürler.
(Klasik gitar)

akdeniizz akşamları ile yazlıkta zaman harcama. git tatilini yap güzelinden. 50 tlye gitarı napacaksın.

  • isminivermekistemeyensuser  (17.07.14 20:26:06)
50 liraya gitar mı olur pezemenk

  • partizan  (17.07.14 20:27:48)
Ekürim bestelenecek bazı fikirler gönderiyor da, üstüne birkaç şey ekliyorum. Gitarsız mümkün değil.

Hem akdeeniizzz akşamlarııı'na haksızlık etmeyelim, çok yedik ekmeğini :).
  • dokuz numara dort yildiz  (17.07.14 20:29:04)
@partizan bence de :).

Maalesef çere çöpe ödedik parayı ama kalmadı tükendi :(. biraz daha çıkma imkânım var ama fark yaratır mı meçhul.
  • dokuz numara dort yildiz  (17.07.14 20:31:13)
Yazlık nerde

  • zenciamacalismiyor  (17.07.14 20:37:39)
Git 50 lirayı çöpe at ama gitar alma. Gitardan soğursun.

  • Son Müzakereci  (17.07.14 20:46:51)
seni kurtaracak en kötü gitar bende onu da 140 dan aşşaa bırakmam.

  • bana jacob diyolar  (17.07.14 20:58:54)
@zenci foçada

  • dokuz numara dort yildiz  (17.07.14 21:06:01)
hm pazartesi yollarım istersen şimdi şehirdışındayım da haftasonu dönücem bende de dandik bi tane var 150 liraya falan almıştım paketler yollarım tatil dönüşü sen de bana yollarsın ama pazartesi işte en yakın

  • zenciamacalismiyor  (17.07.14 21:17:57)
@zenci hacım sağolasın teklifin için de ödünç mal kullanmayı sevmiyorum ben en iyisi alayım bir şey ama yine de teşekkürler.

  • dokuz numara dort yildiz  (17.07.14 22:11:11)
valla yıllardır yatıyor emanet olarak düşünme al senin olsun hacı :)

  • zenciamacalismiyor  (17.07.14 22:20:20)