bizim geleneklerimizde dudaktan öpüşmek yok başlığı

Ben mi bir şeyi kaçırıyorum? Bu mevzu sözlükte zamanında konuşulmuştu zaten bol bol. E haber de 2011 tarihli. Haberin en başında da gözüküyor tarih. An itibariyle 68 entry boyunca herkes olay yeni yaşanmış gibi yazmış. Hani sık sık oluyor bu da kimse mi hatırlamıyor önceki başlığı/tartışmayı? Cidden bende mi bi problem var yoksa sözlük bu kadar mı aptallaştı?

Bu aptallasmak değil ki. Insanlar ilgilerini ceken başlığa girip yazıyor. "Ayni konu yillar once de baska bi baslikta vardı, o zaman ilkeli bi duruş sergileyip bu basliga yazmayayayim" dusuncesi biraz asiri ve gereksiz ciddiyet icermiyor mu? Sözlük o kadar da ciddiye alınacak, akademik, entelektüalitenin zirve yaptigi bi mecra değil ki. Eglen cos, iste kibos

  • nereye bu gidis  (17.07.14 00:06:27)
aptallaşma yok da millet tartışmak, geyik yapmak, "bazı orospu çocuklarına dert olmuştur" falan demek için mazeret arıyor. buna da bir nevi aptallaşmak denebilir tabii, ama sonuç olarak bilinçsizce yapılan bir hareket değil.

  • inscrutable  (17.07.14 00:06:27)
aga millet mala bağlamış.

burda herkes aman seks yapalım zabahlar olmasın modunda.
ama gerçek hayatta xhamster takılıyor belki.

2011 tarihli haberi hala tartışan tipler... modern görünmeye çalışmalar vb.

gerçekten rahatsız edici geliyor bana. aynı fikri savunduğum insanlardan tiksindim lan.
  • siradisi00  (17.07.14 00:20:32)