9gag tarzı eğlenceli site

4chan, reddit falan karışık geliyo bana... 9gag-4chan arası böyle komikli güzelli, sanırım imageboard diyosunuz bunlara o tarz bi yer var mı takılınacak gülünecek? özellikle polandball'a hastayım.

9gag'i eskiden çok severdim, hala da severim. şu yüzden: sadece benim yaptığımı zannettiğim çoğu şeyin evrensel olduğunu görmüştüm sayesinde. hem çok komik, hem çok kaliteli şeyler oluyordu falan.

artık millet facebook gibi kullanmaya başladı. adamın kedisiyle çektirdiği fotoğraf en tepede oluyor falan. evcil hayvandan, ego tatmini yapan tiplerden geçilmiyor artık. filtrelemenin de bir faydasını göremedim.

işte bu yüzden bonservisim de elimdeyken hazır transfer olayım diyorum. nereye bakayım?

4chan kesinlikle eğlenceli bir site değil. özellikle /b/. Geriye kalan boardlar oldukça eğitici öğretici şeylerle dolu.

Reddit'de ona keza ama 4chane göre daha güvenli içeriğe sahip.

Bu aralar list siteleri popüler. onedio, listelist, buzzfeed vb.
  • false pretension  (16.07.14 16:34:50)
stumbleupon

  • vedat chili peppers  (16.07.14 16:35:51)
imgur

  • check minus  (16.07.14 16:38:57)
bobiler.örg

  • loveinaflipbook  (16.07.14 16:38:57)
Ben buzzfeedde takılıyorum, 9gagdeki hot kısmına kadar çıkıyor iki üç gün sonra oradakiler. Buzzfeedin tek kötü yanı ergen dolu olması, one direction-justin bieber falan çıkıyor.

  • Lim5  (16.07.14 16:43:30)
iwastesomuchtime.com

  • monty python  (16.07.14 17:02:30)
buzfeed benim de vazgeçilmezim.

  • innerbliss  (16.07.14 17:08:02)